Organic Shop Body Dessert Almond & Honey , Mousse Ushqyese per Trupin me Bajame dhe Mjalte , 450 ml.

Code: 2028E

12.77 € 8.94 €

Kjo Mousse Ushqyese per Trupin me Bajame dhe Mjalte me formulen e saj delikate rigjeneron energjine natyrore te lekures suaj dhe e mban lekuren te re dhe te bukur.


Organic Shop Body Dessert Almond & Honey , Mousse Ushqyese për Trupin me Bajame dhe Mjaltë .

Kjo Mousse Ushqyese për Trupin me Bajame dhe Mjaltë me formulën e saj delikate rigjeneron energjinë natyrore të lëkurës suaj dhe e mban lëkurën të re dhe të bukur. Vaji i Bajames së ëmbël ushqen lëkurën ndërsa kanella organike redakton yndyrën e lëkurës. Jojoba (Lat. Simmondsia chinensis) dhe mjalti organic hidratojnë dhe tonifikojnë lëkurën dhe e bëjnë më elastike.

Udhëzimet e përdorimit:  Vendosni një sasi të vogël Mousse në lëkurën e thatë me lëvizje të lehta masazhuese.   

Krijuar me përbërës organikë të certifikuar .

Përbërësit: Aqua with infusions of Cinnamomum Cassia Bark Extract, Isopropyl Palmitate, Cetyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Simmondsia chinensis Seed Oil, Prunus Amygdalus Dalcis Oil, Mel, Cetearyl Alcohol, Glicerin, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid.

Vëllimi 450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd