Organic Shop Body Dessert Strawberry & Chocolate , Mousse per Hidratimin e Trupit Lule shtrydhe dhe Cokollate , 450 ml.

Code: 2035E

12.77 € 8.94 €

Kjo Mousse per Hidratimin e Trupit me Lule shtrydhe dhe Cokollate i fal rehati dhe butesi te mrekullueshme lekures suaj.


Organic Shop Body Dessert Strawberry & Chocolate , Mousse per Hidratimin e Trupit  Lule shtrydhe dhe Cokollate .


Kjo Mousse per Hidratimin e Trupit me Lule shtrydhe dhe Cokollate i fal rehati dhe butesi te mrekullueshme lekures suaj. Lule shtrydhja organike ushqen lekuren dhe e rrethon me aromen e manave verore, vaji i kokosit zbut lekuren, vaji i arrave organike te pishes dhe kakaoja tonifikojne lekuren dhe e bejne me elastike, ndersa vaji manoah eshte nje perberes esencial qe hidraton lekuren dhe parandalon tharjen e lekures dhe formimin e qelizave te vdekura ne lekure.

Udhezimet e perdorimit: Ferkoni lekuren e thate me nje sasi te vogel kremi duke kryer levizje te lehta masazhuese.  Krijuar me perberes organike te certifikuar .

Perberesit: Aqua with infusion of extracts: Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Juglans Regia (Walnut) Seed Oil, Gardenia Taitensis Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Isopropilpalmitate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Xantan Gum, SodiumHydroxide, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, CI 75125.

Vellimi 450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd