Organic Shop Body Desserts Chocolate & Macadamia Nut , Shkume Banje per Zbutje te Lekures , Cokollate & Arre Macadamia , 450 ml.

Code: 2042E

12.77 € 8.94 €

Kjo Shkume Banje per Zbutje te Lekures Cokollate & Arre Macadamia i fal lekures suaj nje butesi te mendafshte nderkohe qe aroma e embel kenaq gjithe shqisat tuaja. Shkuma arrin te harmonizoje me se miri ate per te cilen te gjithe ne kemi nevoje trupin dhe shpirtin.


Organic Shop Body Desserts Chocolate & Macadamia Nut , Shkume Banje per Zbutje te Lekures , Cokollate & Arre Macadamia .

 


Kjo Shkumë Banje për Zbutje të Lëkurës  Çokollatë & Arrë Macadamia i fal lëkurës suaj një butësi të mëndafshtë ndërkohë që aroma e ëmbël kënaq gjithë shqisat tuaja. Shkuma arrin të harmonizojë më së miri atë për të cilën të gjithë ne kemi nevojë trupin dhe shpirtin. Vaji i arrës  macadamia dhe gjalpi i kakaos organike zbutin lëkurën dhe parandalojnë thatësinë dhe formimin e qelizave të vdekura në lëkurë. Aminoacidet e mëndafshit zbutin lëkurën. Vitamina E e mban lëkurën në një gjendje shëndetësore të shkëlqyer.

Udhëzimet e përdorimit:  Hidhni dy-tre lugë gjelle nga shkuma e banjës në 36-38˚C për 10-15 minuta ose vendoseni shkumën nëpërmjet një sfungjeri në lëkurën e lagur. Masazhoni lëkurën. Shpëlajeni lëkurën me ujë.  

Krijuar me përbërës organikë të certifikuar

Përbërësit: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Glycol Distearate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Avena Sativa Kernel Extract*, Silk Amino Acids, Gossypium Herbaceum Seed Extract, Theobroma Cacao Seed Butter*, Tocopheryl Acetate, Mel*,  Parfum, Benzyl Alcohol, Caramel.
*Issued from Organic Agriculture.

Vëllimi 450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd