Organic Shop Body Desserts Candy Floss , Shkume Banje Anti-Stres Re prej Sheqeri , 450 ml.

Code: 2059E

12.77 € 8.94 €

Kjo shkume banje anti-stres ju relakson dhe largon stresin dhe ngarkesen e dites duke ju falur kenaqesi clodhese.


Organic Shop Body Desserts Candy Floss , Shkume Banje Anti-Stres Re prej Sheqeri.

Kjo shkumë banje anti-stres ju relakson dhe largon stresin dhe ngarkesën e ditës duke ju falur kënaqësi çlodhëse. Gjalpi shea organik ushqen dhe qetëson lëkurën tuaj; aromat relaksuese të luleshtrydhes organike dhe arrës së kokosit ju qetësojnë shpirtërisht; ndërsa vaji i rozë qitros tonifikon lëkurën dhe e bën të duket e freskët dhe e re.

Udhëzimet e përdorimit:  Hidhni dy-tre lugë gjelle nga shkuma e banjës në 36-38˚C për 10-15 minuta ose vendoseni shkumën nëpërmjet një sfungjeri në lëkurën e lagur. Masazhoni lëkurën. Shpëlajeni lëkurën me ujë.     

Krijuar me përbërës organikë të certifikuar .

Përbërësit: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Glycol Distearate, Malpighia Punicifolia Fruit Extract*, Butyrospermum Parkii Butter*, Fragaria Vesca Fruit Extract*, Cocos Nucifera Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Parfum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, CI 14720.
* Issued from organic agriculture

Vëllimi 450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd