Organic Shop Body Desserts Almond & Honey Milk , Skrab per Rigjenerimin e Trupit , Almond & mjalte Qumesht , 450 ml.

Code: 2073E

18.17 € 12.72 €

Ky Skrab per Rigjenerimin e Trupit me Bajame, Qumesht dhe Mjalte me formulen e tij delikate do ta zbute ne menyre perfekte lekuren tuaj dhe do t’ju qetesoje ne maksimum.


Organic Shop Body Desserts Almond & Honey Milk , Skrab per Rigjenerimin e Trupit , Almond & mjaltë Qumësht .

Ky Skrab për Rigjenerimin e Trupit me Bajame, Qumësht dhe Mjaltë me formulën e tij delikate do ta zbutë në mënyrë perfekte lëkurën tuaj dhe do t’ju qetësojë në maksimum. Vaji i bajames dhe proteinat e qumshtit hidratojnë në thellësi lëkurën tuaj, ndërsa mjalti organik dhe vaji i grurit stimulojnë ndjeshëm procesin e rigjenerimit natyror të lëkurës. Ekstrakti i kallam sheqerit organik largon yndyrën dhe i fal lëkurës një shkëlqim të bukur e të shëndetshëm.

Udhëzimet e përdorimit:  Vendosni një sasi të vogël kremi peeling në lëkurën e lagur me lëvizje të lehta masazhuese. Shpëlajeni lëkurën me ujë.   

Krijuar me përbërës organikë të certifikuar .

Përbërësit: Glycerin, Sodium Chloride, Sucrose, Theobroma Cacao Seed Butter, Cetearyl Alcohol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cocamidopropyl Betaine, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Mel*, Triticum Vulgare Germ Oil*, Sucrose*, Hydrolyzed Milk Protein, Pinus Sibirica Shell Powder, Parfum, CI 15985, CI 19140
* Issued from organic agriculture.

Vëllimi 450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd