Organic Shop Body Desserts Mango Sugar Sorbet , Skrab per Rigjenerimin e Menjehershem te Trupit , Kristale Mango dhe Sheqer , 450 ml.

Code: 2080E

15.50 € 10.85 €

Ky skrab trupi per rigjenerim te menjehershem perkujdeset me delikatese per lekuren tuaj dhe i fal lekures shkelqim, dhe nje butesi te ngrohte verore.


Organic Shop Body Desserts Mango Sugar Sorbet , Skrab per Rigjenerimin e Menjehershem te Trupit , Kristale Mango dhe Sheqer .


Ky skrab trupi per rigjenerim te menjehershem perkujdeset me delikatese per lekuren tuaj dhe i fal lekures shkelqim, dhe nje butesi te ngrohte verore.
Gjalpi i mangos stimulon procesin natyror te vete-rigjenerimit te lekures, vaji i farave te rrushit ngadaleson procesin e plakjes, ndersa vaji i kajsise organike tonifikon lekuren dhe limoni i gjelber organik largon toksicitetin e lekures dhe lekura behet e bute dhe me shkelqim.

Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje sasi te vogel kremi peeling ne lekuren e lagur me levizje te lehta masazhuese. Shpelajeni lekuren me uje.

Krijuar me perberes organike te certifikuar .

Perberesit: Sucrose, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol, Milk Powder, Brassica Alba Seed Powder, Kaolin, Cocamidopropyl Betaine, Tocopheryl Acetate, Mangifera Indica Seed Butter, Citrus Aurantifolia Oil, Citrus Aurantifolia Fruit Extract*, Vitis Vinifera Seed Oil*, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Pinus Sibirica Shell Powder, Papaver Somniferum Seed, Parfum, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, CI 16255, CI 19140.
* Issued from organic agriculture.

Vellimi  450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd