Organic Shop Body Desserts Tropical Mix , Skrab per Skalitjen e Kontureve Trupre , me fruta tropikale , (produkt qe shkakton nxehtesi) , 450 ml.

Code: 2097E

15.50 € 10.85 €

Skrabi Miks Tropikal per Skalitjen e Kontrureve Trupore ka nje recete te vecante – eshte formuluar posacerisht per te minimizuar formimin e poreve ne lekure (efektin e celulitit si lekura e portokallit), ndersa aroma e frutave tropikale ju magjeps teresisht.


Organic Shop Body Desserts Tropical Mix , Skrab per Skalitjen e Kontureve Trupre , me fruta tropikale (produkt qe shkakton nxehtësi) .


Skrabi Miks Tropikal per Skalitjen e Kontrureve Trupore ka nje recete te vecante – eshte formuluar posacerisht per te minimizuar formimin e poreve ne lekure (efektin e celulitit si lekura e portokallit), ndersa aroma e frutave tropikale ju magjeps teresisht.
Papaja natyore pastron lekuren ne thellesi. Ekstraktet e frutit te pasionit dhe mangos organike hidratojne lekuren dh permiresojne pamjen e lekures. Vaji i avokados organike zbut lekuren dhe lufton tharjen e lekures, ndersa kokosi e ben lekuren te mendafshte.

Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje nje sasi te vogel skrabi ne lekuren e lagur duke kryer levizje te lehta masazhuese. Shpelajeni lekuren me uje.

Krijuar me perberes organike te certifikuar .

Perberesit: Sucrose, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera Fruit Powder, Cocamidopropyl Betaine, Persea Gratissima Oil*, Papain, Passiflora Edulis Fruit Extract*, Mangifera Indica Fruit Extract*, Capsicum Frutescens Resin, Parfum, Limonene, Linalool, CI 14720, CI 15985.
* Issued from organic agriculture.

Vellimi 450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd