Organic Shop Body Desserts Strawberry Jam , Skrab per Pastrimin e Thelle te Trupit , Recel Lule shtrydhe , 450 ml.

Code: 2103E

18.23 € 12.76 €

Ky skrab per Pastrimin e Thelle te Trupit pastron me delikatese dhe rigjeneron lekuren dhe ju sjell ndermend endrrat e diteve te veres.


Organic Shop Body Desserts Strawberry Jam ,  Skrab per Pastrimin e Thelle te Trupit  , Recel Lule shtrydhe.


Ky skrab per Pastrimin e Thelle te Trupit pastron me delikatese dhe rigjeneron lekuren dhe ju sjell ndermend endrrat e diteve te veres. Ekstrakti i lule shtrydhes organike ushqen dhe qeteson lekuren, ndersa ekstrakti i rrushit te zi dhe acait (Lat. Euterpe oleracea) largojne toksicitetin e lekures. Manat e kuqe dhe manat lingon (Lat. Vaccinium vitis-idaea) pastrojne lekuren ne thellesi. Rezulati eshte nje lekure elastike dhe e bute.

Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje nje sasi te vogel kremi peeling ne lekuren e lagur duke kryer levizje te lehta masazhuese. Shpelajeni lekuren me uje.

Krijuar me perberes organike te certifikuar .

Perberesit: Glycerin, Sucrose, MIPA-Laureth Sulfate, Laureth-3, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Cocamide DEA, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Cocos Nucifera Fruit Powder, Rubus Idaeus Fruit, Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil, Ribes Nigrum Leaf Water*, Fragaria Vesca Fruit Extract*, Rubus Idaeus Seed Oil*, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Parfum,
CI 42090, CI 19140, CI 14720.
* Issued from organic agricultur

Vellimi 450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd