Organic Shop Body Desserts Hot Chocolate , Skrab per Ngrohjen e Trupit Cokollate e Nxehte , (produkt qe shkakton nxehtesi) , 450 ml.

Code: 2110E

18.23 € 12.76 €

Skrabi per Ngrohjen e Trupit Cokollate e Nxehte zgjon me delikatese lekuren e pergjumur, perqafon shqisat tuaja me nje arome ekzotike.


Organic Shop Body Desserts Hot Chocolate , Skrab per Ngrohjen e Trupit  Cokollate e Nxehte , (produkt qe shkakton nxehtësi) .


Skrabi per Ngrohjen e Trupit Cokollate e Nxehte zgjon me delikatese lekuren e pergjumur, perqafon shqisat tuaja me nje arome ekzotike.
Gjalpi i kakaos hidraton dhe ushqen lekuren; vanilja organike dhe lajthite tonifikojne lekuren, ndersa piperi djeges nxeh lekuren dhe thekson pamjen, duke e bere lekuren me te bute dhe me elastike.

Udhezimet e perdorimit: Provoni ne lekure nje sasi te vogel skrabi perpara perdorimit te skrabit qe te siguroheni qe nuk keni alergji ndaj produktit. Vendosni nje sasi te vogel skrabi ne lekuren e lagur me levizje te lehta masazhuese, duke i kushtuar vemendje vecanerisht zonave problematike (kellqet, barku, etj.). Mbajeni skrabin per 5 minuta dhe me pas shpelajeni lekuren me uje. Pas perdorimit te skrabit, do te ndjeni ngrohtesi.

Krijuar me perberes organike te certifikuar .

Perberesit: Sodium Chloride, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol, Brassica Alba Seed Powder, Theobroma Cacao Seed Butter, Theobroma Cacao Seed Powder, Pinus Sibirica Shell Powder, Polygonum Aviculare Powder, Cocamidopropyl Betaine, Tocopheryl Acetate, Corylus Avellana Seed Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract*, Olea Europaea Fruit Oil*, Capsicum Frutescens Resin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract*, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Menthyl Nicotinate, Parfum, CI 42090, CI 14720, CI 15985, CI 19140
* Issued from organic agriculture

Vellimi 450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd