Organic Shop Body Desserts Pomegranate Sugar Sorbe ,Skrab Sheqeror per Trupin , Kristale Shege dhe Sheqeri , 450 ml.

Code: 2127E

18.23 € 12.76 €

Skrabi per Trupin me Kritale Shege dhe Sheqeri ju fal ndjesi freskie dhe kenaqesie. Aroma e tij rifreskuese ju ben te ndjeheni me mire emocionalisht.


Organic Shop Body Desserts Pomegranate Sugar Sorbe ,Skrab Sheqeror per Trupin  , Kristale Shege dhe Sheqeri.


Skrabi per Trupin me Kritale Shege dhe Sheqeri ju fal ndjesi freskie dhe kenaqesie. Aroma e tij rifreskuese ju ben te ndjeheni me mire emocionalisht.
Jojoba organike (Lat. Simmondsia chinensis) zbut dhe hidraton lekuren, ndersa mentja e ben lekuren me elastike. Shega organike, e kombinuar me kallam sheqerin organike, pastron poret e lekures dhe i rikthen lekures perberjen dhe pamjen natyrore.

Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje sasi te vogel kremi peeling ne lekuren e lagur duke kryer levizje te lehta masazhuese. Shpelajeni lekuren me uje.

Krijuar me perberes organike te certifikuar .

Perberesit: Glycerin, Sucrose, MIPA-Laureth Sulfate, Laureth-3, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Pinus Sibirica Shell Powder, Cocamide DEA, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Mentha Piperita Powder, Punica Granatum Fruit Extract*, Sucrose*, Mentha Piperita Leaf Oil*, Persea Gratissima Oil*, Nigella Sativa Seed, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Parfum, CI 14720, CI 16255.
* Issued from organic agriculture.

Vellimi 450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd