Organic Shop Body Desserts Moroccan Orange , Krem Sufle per Modelimin e Trupit me Portokall Maroken , 450 ml.

Code: 2141E

10.90 € 7.63 €

Ky Krem Sufle per Modelimin e Trupit me Portokall Maroken eshte nje trajtim ideal per modelimin e lekures suaj, duke ju falur kenaqesi edhe me aromen e theksuar dhe energjike.


Organic Shop Body Desserts Moroccan Orange , Krem Sufle per Modelimin e Trupit me Portokall Maroken .

 


Ky Krem Sufle per Modelimin e Trupit me Portokall Maroken eshte nje trajtim ideal per modelimin e lekures suaj, duke ju falur kenaqesi edhe me aromen e theksuar dhe energjike. Vaji i portokallit tonifikon lekuren, ndersa vaji i arganit organik maroken ju ofron nje efekt hidratues per nje kohe te gjate. Kanella organike eremire dhe vaji i arremyshkut permiresojne pamjen e lekures dhe parandalojne shenjat e shfaqjes te poreve te zmadhuara ne lekure (celuliti si lekura e portokallit).


Udhezimet e perdorimit: Ferkoni lekuren e thate me nje sasi te vogel kremi duke kryer levizje te lehta masazhuese.
Krijuar me perberes organike te certifikuar


Perberesit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Argania Spinosa Kernel Oil*, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract*, Myristica Fragrans Fruit Oil (Nutmeg), Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract*, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Parfum, Citral, Limonene, Geraniol, Linalool, CI 19140, CI 15985.
* Issued from organic agriculture .

Vellimi 450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd