Dr. Konopka's Conditioner anti hair-loss , Balsam Kunder Renies se Flokeve , Per te Gjitha llojet e flokeve , 500 ml.

Code: 8761E

8.24 € 5.77 €

Ky balsam natyror kunder renies se flokeve certifikuar BDIH COSMOS permban vajerat herbal organike Nr. 37 dhe Nr. 52. Vajerat jane te pasur me vitamina te nevojshme per floke te shendetshem, forcojne rrenjet dhe parandalojne renien e flokeve. * Per rezultate maksimale, perdoreni balsamin se bashku me shampon dhe serumin e Dr. Konopka kunder renies se flokeve.


Dyqani i vogel i barerave i Doktor Konopka mund t’ju vije ne ndihme per cdo rast. Nga brezi ne brez, familja e Doktor Konopka ka mbledhur me kujdes dhe ka trasheguar recetat e balsameve rigjallerues dhe kremerave dhe pomadave bazuar ne barera sheruese, dhe i transmeton keto receta per brezat e ardhshem.

 

Dr. Konopka's Conditioner anti hair-loss , Balsam Kunder Renies se Flokeve , Per te Gjitha llojet e flokeve .

Baza: Vajerat Herbale Organike Nr. 37&52 nga Dr. Konopka dhe Vaji i Livandos Organike

 

Ky balsam natyror kunder renies se flokeve certifikuar BDIH COSMOS permban vajerat herbal organike Nr. 37 dhe Nr. 52. Vajerat jane te pasur me vitamina te nevojshme per floke te shendetshem, forcojne rrenjet dhe parandalojne renien e flokeve. * Per rezultate maksimale, perdoreni balsamin se bashku me shampon dhe serumin e Dr. Konopka kunder renies se flokeve.


Udhezimet e perdorimit: Pasi t’i keni lare floket me shampo, vendosni nje sasi te vogel te balsamit ne floket e paster dhe te lagur. Shperndajeni balsamin njetrajtesisht nga rrenjet ne majerat e flokeve, mbajeni per 3-4 minuta dhe me pas shpelani floket.

Perberesit: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, DistearoylethylDimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Olea Europaea Fruit Oil*, Helianthus Annuus Hybrid Oil*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, ArganiaSpinosa Kernel Oil*, Macadamia Ternifolia Seed Oil*, SimmondsiaChinensis Seed Oil*, RubusIdaeus Seed Oil*, OenotheraBiennis Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract*, RubusChamaemorus Fruit Extract*, Arnica Montana Flower Extract*, Prunus AmygdalusDulcis Oil*, Lavandula Angustifolia Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Camellia Oleifera Seed Oil*, Citrus AurantiumDulcis (Orange) Peel Oil*, Amaranthus Spinosus Seed Oil*, Coffea Arabica Seed Oil*, Rosa Canina Fruit Oil*, HippophaeRhamnoides Fruit Oil*, VitisVinifera Seed Oil*, PerseaGratissima Oil*,Tocopherol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Parfum, Linalool, Limonene, CI 77491
(*) – nga produkte bujqesore organike

 

Shoqeria Vegan

Kerkesat per kozmetiken e certifikuar:

1. Ndalimi i perdorimit te cfaredo produkti apo perberesi nga origjina e kafsheve per prodhimin e produktit kozmetik. Ne perberjen kozmetike nuk duhet te perfshihet as qumeshti dhe as mjalti.
2. Papranueshmeria e kryerjes se eksperimenteve ne kafshet gjate testimit te produkteve kozmetike ose perberesve te tyre si pasoje e nismes se prodhuesit, nen pergjegjesine e tij, apo personave te tjere nen kontrollin e prodhuesit.
3. Nuk lejohet perdorimi i cfaredo lloj produktesh me OMGJ te cilat permbajne genet e kafsheve.

Perberesit Aktive:

Vaj nga Lavandula Angustifolia
Ky vaj eshte i domosdoshem per trajtimin e lekures se ndjeshme qe ka prirje te thahet. Vaji sheron me sukses plage te lehta ne trup, thembrat e plasura, buzet e plasura dhe djegiet nga rrezet e diellit. Ai perforcon rrenjet e flokeve, i forcon floket dhe i ben me shkelqim, zgjidh problemin e keputjes te flokeve dhe majerave te djegura.

Vellimi 500 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd