Dr.Konopka's Hair serum anti hair-loss , Serum Kunder Renies se Flokeve , Per te gjitha llojet e flokeve , 20ml.

Code: 8822E

9.30 € 6.51 €

Ky serum per rigjenerimin e flokeve permban vajera organike te certifikuara nga Dr. Konopka qe ushqejne rrenjen e flokeve. Vaji amaranth ushqen skalpin me antioksidante. Vaji i livandos organike rigjeneron floket dhe ju rikthen elasticitetin dhe shkelqimin. Perberes komplekse te vecante luftojne renien e flokeve duke trajtuar shkaqet e renies.


Dyqani i vogel i barerave i Doktor Konopka mund t’ju vije ne ndihme per cdo rast. Nga brezi ne brez, familja e Doktor Konopka ka mbledhur me kujdes dhe ka trasheguar recetat e balsameve rigjallerues dhe kremerave dhe pomadave bazuar ne barera sheruese, dhe i transmeton keto receta per brezat e ardhshem.

 

Dr.Konopka's Hair serum anti hair-loss , Serum Kunder Renies se Flokeve ,  Per te gjitha llojet e flokeve .

Baza: Esenca Herbale Organike e Dr. Konopka Nr. 52, vaj Amaranth dhe vaj Livando Organike


Ky serum per rigjenerimin e flokeve permban vajera organike te certifikuara nga Dr. Konopka qe ushqejne rrenjen e flokeve. Vaji amaranth ushqen skalpin me antioksidante. Vaji i livandos organike rigjeneron floket dhe ju rikthen elasticitetin dhe shkelqimin. Perberes komplekse te vecante luftojne renien e flokeve duke trajtuar shkaqet e renies.

Udhezimet e perdorimit: Pasi t’i keni lare floket me shampo, vendosni nje sasi te vogel te serumit ne skalpin e lagur. Nuk eshte e nevojshme ta shpelani lekuren.
* Per efekt maksimal, perdoreni kete serum se bashku me shampon dhe balsamin kunder renies se flokeve.

Perberesit : MelilotusAlbus Flower/Leaf/Stem Extract*, Carrageenan, Glycerin, Aqua, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Pinus Sibirica Seed Oil*, Olea Europaea Fruit Oil*, Helianthus Annuus Hybrid Oil*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, ArganiaSpinosa Kernel Oil*, Macadamia Ternifolia Seed Oil*, SimmondsiaChinensis Seed Oil*, RubusIdaeus Seed Oil*, OenotheraBiennis Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract*, RubusChamaemorus Fruit Extract*, Arnica Montana Flower Extract*, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

(*) – nga produkte bujqesore organike

Shoqeria Vegan

Kerkesat per kozmetiken e certifikuar:

1. Ndalimi i perdorimit te cfaredo produkti apo perberesi nga origjina e kafsheve per prodhimin e produktit kozmetik. Ne perberjen kozmetike nuk duhet te perfshihet as qumeshti dhe as mjalti.
2. Papranueshmeria e kryerjes se eksperimenteve ne kafshet gjate testimit te produkteve kozmetike ose perberesve te tyre si pasoje e nismes se prodhuesit, nen pergjegjesine e tij, apo personave te tjere nen kontrollin e prodhuesit.
3. Nuk lejohet perdorimi i cfaredo lloj produktesh me OMGJ te cilat permbajne genet e kafsheve.

Perberesit aktive:


Vaj nga Lavandula Angustifolia
Ky vaj eshte i domosdoshem per trajtimin e lekures se ndjeshme qe ka prirje te thahet. Vaji sheron me sukses plage te lehta ne trup, thembrat e plasura, buzet e plasura dhe djegiet nga rrezet e diellit. Ai perforcon rrenjet e flokeve, i forcon floket dhe i ben me shkelqim, zgjidh problemin e keputjes te flokeve dhe majerave te djegura.

Vellimi 20 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd