Dr.Konopka's Anti Dandruff Hair Serum , Serum per Floket Kunder Zbokthit, 20 ml.

Code: 8839E

9.51 € 6.66 €

Ky serum natyror kunder zbokthit kombinon perberesit organike me zbulimet me te fundit shkencore. Vaji organik i certifikuar i Dr. Konopka kunder zbokthit qeteson skalpin, vaji i kedrit organik siberian ushqen dhe riparon floket. Ekstrakti i melilotit organik stimulon rritjen e flokeve dhe perberesit kompleks te vecante luftojne me sukses formimin e zbokthit.


Dyqani i vogel i barerave i Doktor Konopka mund t’ju vije ne ndihme per cdo rast. Nga brezi ne brez, familja e Doktor Konopka ka mbledhur me kujdes dhe ka trasheguar recetat e balsameve rigjallerues dhe kremerave dhe pomadave bazuar ne barera sheruese, dhe i transmeton keto receta per brezat e ardhshem.

 

Dr.Konopka's Anti Dandruff Hair Serum , Serum per Floket Kunder Zbokthit .

Baza: Perzierja herbale organike Nr.37 nga Dr. Konopka, vaj kedri siberian dhe ekstrakt nga meliloti organik.


Ky serum natyror kunder zbokthit kombinon perberesit organike me zbulimet me te fundit shkencore. Vaji organik i certifikuar i Dr. Konopka kunder zbokthit qeteson skalpin, vaji i kedrit organik siberian ushqen dhe riparon floket. Ekstrakti i melilotit organik stimulon rritjen e flokeve dhe perberesit kompleks te vecante luftojne me sukses formimin e zbokthit.

Udhezimet e perdorimit: Pasi t’i keni lare floket me shampo, vendosni nje sasi te vogel te serumit ne skalpin e lagur. Nuk eshte e nevojshme t.i shpelani floket.

Perberesit: MelilotusAlbus Flower/Leaf/Stem Extract*, Sodium Coco-Sulfate, Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Chamomilla Recutita Flower Water*, Olea Europaea Fruit Oil*, Helianthus Annuus Hybrid Oil*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, ArganiaSpinosa Kernel Oil*, Macadamia Ternifolia Seed Oil*, SimmondsiaChinensis Seed Oil*, RubusIdaeus Seed Oil*, OenotheraBiennis Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Rubus hamaemorus Fruit Extract*, Arnica Montana Flower Extract*, Tocopherol, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

* — perberes organike
(*) – nga produkte bujqesore organike

Shoqeria Vegan

Kerkesat per kozmetiken e certifikuar:

1. Ndalimi i perdorimit te cfaredo produkti apo perberesi nga origjina e kafsheve per prodhimin e produktit kozmetik. Ne perberjen kozmetike nuk duhet te perfshihet as qumeshti dhe as mjalti.
2. Papranueshmeria e kryerjes se eksperimenteve ne kafshet gjate testimit te produkteve kozmetike ose perberesve te tyre si pasoje e nismes se prodhuesit, nen pergjegjesine e tij, apo personave te tjere nen kontrollin e prodhuesit.
3. Nuk lejohet perdorimi i cfaredo lloj produktesh me OMGJ te cilat permbajne genet e kafsheve.

Vellimi 20 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd