Dr.Konopka's Hair Serum Volumizing , Serum per Floke me Volum , per te gjitha llojet e flokeve , 20 ml.

Code: 8846E

9.30 € 6.51 €

Serumi natyral i Dr. Konopka forcon rrenjet e flokeve dhe ju shton volum flokeve. Vaji nga xinxifja organike pershpejton procesin e rigjenerimit te flokeve. Ekstrakti i rrodhes organike dhe perberesit e vecante rigjenerojne elasticitetin dhe shkelqimin e flokeve.


Dyqani i vogel i barerave i Doktor Konopka mund t’ju vije ne ndihme per cdo rast. Nga brezi ne brez, familja e Doktor Konopka ka mbledhur me kujdes dhe ka trasheguar recetat e balsameve rigjallerues dhe kremerave dhe pomadave bazuar ne barera sheruese, dhe i transmeton keto receta per brezat e ardhshem.

 

Dr.Konopka's Hair Serum Volumizing  , Serum per Floke me Volum , per te gjitha llojet e flokeve .

Baza: Esenca Herbale Organike Nr. 28 a, ekstrakt rrodhe dhe ekstrakt xinxife per te gjitha llojet e flokeve.


Serumi natyral i Dr. Konopka forcon rrenjet e flokeve dhe ju shton volum flokeve. Vaji nga xinxifja organike pershpejton procesin e rigjenerimit te flokeve. Ekstrakti i rrodhes organike dhe perberesit e vecante rigjenerojne elasticitetin dhe shkelqimin e flokeve.

Udhezimet e perdorimit: Pasi keni lare floket me shampo, vendosni nje sai te vogel te serumit ne skalpin e lagur. Nuk eshte e nevojshme te shpelani floket.

Perberesit: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Salvia Officinalis Leaf Water*, Helianthus Annuus Hybrid Oil*, Olea Europaea Fruit Oil*, Macadamia Ternifolia Seed Oil*, ArganiaSpinosa Kernel Oil*, Citrus AurantiumDulcis Peel Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, CymbopogonCitratus Leaf Oil*, Borago Officinalis Seed Oil*, SimmondsiaChinensis Seed Oil*, Prunus AmygdalusDulcis Oil*, OenotheraBiennis Oil*, Betula Alba Leaf Extract*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Panax Ginseng Root Extract*, Pinus Sibirica Seed Oil*, Tocopherol, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Limonene, Linalool

* — perberes organike
(*) – nga produkte bujqesore organike

Shoqeria Vegan

Kerkesat per kozmetiken e certifikuar:

1. Ndalimi i perdorimit te cfaredo produkti apo perberesi nga origjina e kafsheve per prodhimin e produktit kozmetik. Ne perberjen kozmetike nuk duhet te perfshihet as qumeshti dhe as mjalti.
2. Papranueshmeria e kryerjes se eksperimenteve ne kafshet gjate testimit te produkteve kozmetike ose perberesve te tyre si pasoje e nismes se prodhuesit, nen pergjegjesine e tij, apo personave te tjere nen kontrollin e prodhuesit.
3. Nuk lejohet perdorimi i cfaredo lloj produktesh me OMGJ te cilat permbajne genet e kafsheve.

Perberesit Aktive:

Uje nga Gjetha e Salvia Officinalis
Uji i sherebeles permban substance qe sherojne plage dhe ka efekt tonifikues. Eshte nje perberes perfekt per lekuren qe eshte e prirur ndaj inflamacioneve te shpeshta. Ne produktet per perkujdesjen e flokeve, uji nga sherebela redukton renien e flokeve dhe eleminon zbokthin, dhe floket do te kene shkelqim dhe do te behen te bindur.

Vellimi 20ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd