Dr.Konopka's Hair mask strengthening , Maske per Forcimin e Flokeve, per floke te dobet , 200 ml.

Code: 8860E

7.23 € 5.06 €

Kjo maske natyrore per forcimin e flokeve permban vajin me esencen herbale Nr. 28 qe eshte certifikuar BDIH COSMOS, si dhe vajin organik te rozmarines qe i ben floket me te forte dhe me elastike.


Dyqani i vogel i barerave i Doktor Konopka mund t’ju vije ne ndihme per cdo rast. Nga brezi ne brez, familja e Doktor Konopka ka mbledhur me kujdes dhe ka trasheguar recetat e balsameve rigjallerues dhe kremerave dhe pomadave bazuar ne barera sheruese, dhe i transmeton keto receta per brezat e ardhshem. 

Dr.Konopka's Hair mask strengthening , Maske per Forcimin e Flokeve, per floke te dobet.
Baza: Vaji Herbal Organik Nr. 28 nga Dr Konopka dhe vaji i Rozmarines Organike .


Kjo maske natyrore per forcimin e flokeve permban vajin me esencen herbale Nr. 28 qe eshte certifikuar BDIH COSMOS, si dhe vajin organik te rozmarines qe i ben floket me te forte dhe me elastike.

Udhezimet e perdorimit: Pasi t’i keni lare floket me shampoo, vendoseni masken ne floket e lagur, nga rrenjet deri ne majerat e flokeve. Mbajeni masken per 5-7 minuta dhe me pas shpelajini floket me uje te bollshem. Perdoreni masken 2-3 here ne jave.

Perberesit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil *, Helianthus Annuus Hybrid Oil *, Olea Europaea Fruit Oil *, Macadamia ternifolia Seed Oil *, Argan Spinosa Kernel Oil *, Citrus Aurantium dulcis (Orange) Peel Oil *, Citrus Limon Peel Oil *, Cymbopogon citratus Leaf Oil *, Borago Officinalis Seed Oil *, Simmondsia Chinensis Seed Oil *, Prunus Amygdalus dulcis Oil *, Oenothera Biennis Oil *, Betula Alba Leaf Extract *, Helianthus annuus Seed Oil, Panax Ginseng Root Extract *, Tocopherol, Hydrolyzed Wheat Protein, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, DEHYDROACETIC Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, CI 77288, Limonene, Linalool.

(*) – nga produkte bujqesore organike

Shoqeria Vegan

 

Kerkesat per kozmetiken e certifikuar:

1. Ndalimi i perdorimit te cfaredo produkti apo perberesi nga origjina e kafsheve per prodhimin e produktit kozmetik. Ne perberjen kozmetike nuk duhet te perfshihet as qumeshti dhe as mjalti.
2. Papranueshmeria e kryerjes se eksperimenteve ne kafshet gjate testimit te produkteve kozmetike ose perberesve te tyre si pasoje e nismes se prodhuesit, nen pergjegjesine e tij, apo personave te tjere nen kontrollin e prodhuesit.
3. Nuk lejohet perdorimi i cfaredo lloj produktesh me OMGJ te cilat permbajne genet e kafsheve.

Perberesit Aktive:

Vaj nga Gjethja e Rosmarinus Officinalis
Prodhohet nga distilimi ne avull i pjeses se siperme te bimes. Aroma eshte e forte dhe e ngrohte dhe largon lodhjen dhe ju fal qartesi mendimi. Ka efekte te ndjeshme antiseptike, pershpejton furnizimin me gjak dhe tonifikon lekuren.

Vellimi 200 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd