Dr.Konopka's Deodorant Foot Cream , Krem Deodorant per Shputat e Kembevea, per te gjitha llojet e lekures , 75 ml.

Code: 9034E

8.87 € 6.21 €

Ky krem deodorant natyror i cerifikuar per shputat e kembeve bazohet ne receten e Dr. Konopka per te gjitha llojet e lekures. Vaji i mentes organike tonifikon dhe freskon lekuren, dhe ekstrakti i sherebeles i fal lekures ndjesi rehatie.


Dyqani i vogel i barerave i Doktor Konopka mund t’ju vije ne ndihme per cdo rast. Nga brezi ne brez, familja e Doktor Konopka ka mbledhur me kujdes dhe ka trasheguar recetat e balsameve rigjallerues dhe kremerave dhe pomadave bazuar ne barera sheruese, dhe i transmeton keto receta per brezat e ardhshem.

 

Dr.Konopka's Deodorant Foot Cream , Krem Deodorant per Shputat e Kembevea, per te gjitha llojet e lekures  .

Baza: vaj menteje organike dhe ekstrakt sherebele. Per te gjitha llojet e lekures.

 

Ky krem deodorant natyror i cerifikuar per shputat e kembeve bazohet ne receten e Dr. Konopka per te gjitha llojet e lekures. Vaji i mentes organike tonifikon dhe freskon lekuren, dhe ekstrakti i sherebeles i fal lekures ndjesi rehatie.

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni kremin ne lekuren e thate e te paster te kembeve dhe shputave te kembeve

Perberesit:Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, ButyrospermumParkii Butter*,Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cetearyl Alcohol, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, MenthaPiperita Leaf Water*, Salvia Officinalis Leaf Water*, CymbopogonCitratus Leaf Oil*, RosaDamascena Flower Water*, Citrus Limon Peel Oil*, Tocopherol, Xanthan Gum, Sodium StearoylGlutamate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum,Citric Acid, Menthol, CI 77288, CI 77007, Silica, Limonene, Citral, Geraniol

* — perberes organike
(*) – nga produkte bujqesore organike

Shoqeria Vegan

Kerkesat per kozmetiken e certifikuar:

1. Ndalimi i perdorimit te cfaredo produkti apo perberesi nga origjina e kafsheve per prodhimin e produktit kozmetik. Ne perberjen kozmetike nuk duhet te perfshihet as qumeshti dhe as mjalti.
2. Papranueshmeria e kryerjes se eksperimenteve ne kafshet gjate testimit te produkteve kozmetike ose perberesve te tyre si pasoje e nismes se prodhuesit, nen pergjegjesine e tij, apo personave te tjere nen kontrollin e prodhuesit.
3. Nuk lejohet perdorimi i cfaredo lloj produktesh me OMGJ te cilat permbajne genet e kafsheve.

Perberesit Aktive:

Uje nga Gjethja e Mentha Piperita
Tonifikon qelizat, qeteson kruajtjet dhe inflamacionet, dhe qeteson lekuren e ndjeshme dhe te prirur ndaj inflamacioneve. Stimulon funksionet mbrojtese te epidermes dhe pershpejton qarkullimin e gjakut. Gjithashtu, uji qeteson dhe largon dhimbjen ne indet e lekures.
Vaj nga Salvia Sclarea
Eshte nje burim i pasur proteinash, sheqernash, kripersh mnerale, vitaminash, enzimash dhe substancave te tjera bioactive. Ka veti tonifikuese, zbutese dhe hidratuese. Perdoret me sukses ne prodhimin e produkteve per perkujdesjen e lekures dhe perkujdesje personale, si dhe per trajtimet ne kujdesin shendetesor, ushqimin e lekures dhe pasurimin me vitamina.

Vellimi 75 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd