Dr.Konopka's Face Serum Smoothing , Serum Zbutes per Fytyren , per te gjitha llojet e lekures , 30 ml.

Code: 9140E

8.24 € 5.77 €

Ky serum zbutes per fytyren perbehet nga vaji i grurit qe permban nivele te larta te vitamines E dhe acidet yndyrore poli te pangopura qe jane esenciale per perkujdesjen e plote te lekures qe perfshijne hidratimin e lekures dhe njetrajtesimin e siperfaqes. Se bashku me ekstraktin e vjollces, keta perberes stimulojne rikthimin e ngjyres dhe perberjes natyrore te lekkures dhe fshehin defektet e lekures.


Dyqani i vogel i barerave i Doktor Konopka mund t’ju vije ne ndihme per cdo rast. Nga brezi ne brez, familja e Doktor Konopka ka mbledhur me kujdes dhe ka trasheguar recetat e balsameve rigjallerues dhe kremerave dhe pomadave bazuar ne barera sheruese, dhe i transmeton keto receta per brezat e ardhshem.

 

Dr.Konopka's Face Serum Smoothing , Serum Zbutes per Fytyren , per te gjitha llojet e lekures .
Baza: Vaji i grurit nga Dr.Konopka dhe ekstrakti i vjollces .

 


Ky serum zbutes per fytyren perbehet nga vaji i grurit qe permban nivele te larta te vitamines E dhe acidet yndyrore poli te pangopura qe jane esenciale per perkujdesjen e plote te lekures qe perfshijne hidratimin e lekures dhe njetrajtesimin e siperfaqes. Se bashku me ekstraktin e vjollces, keta perberes stimulojne rikthimin e ngjyres dhe perberjes natyrore te lekkures dhe fshehin defektet e lekures.

Udhezimet e perdorimit: Ne mengjes dhe/ose ne mbremje vendosni nje sasi te vogel te serumit ne lekuren e paster te fytyres.

Perberesit: Aqua, Glycerin, Carrageenan, Triticum Vulgare Germ Oil*, Viola Odorata Extract*, Salvia Officinalis Leaf Water*, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/StrawGlycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum,Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citric Acid,Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate

* — perberes organike
(*) – nga produkte bujqesore organike

Shoqeria Vegan

Kerkesat per kozmetiken e certifikuar:

1. Ndalimi i perdorimit te cfaredo produkti apo perberesi nga origjina e kafsheve per prodhimin e produktit kozmetik. Ne perberjen kozmetike nuk duhet te perfshihet as qumeshti dhe as mjalti.
2. Papranueshmeria e kryerjes se eksperimenteve ne kafshet gjate testimit te produkteve kozmetike ose perberesve te tyre si pasoje e nismes se prodhuesit, nen pergjegjesine e tij, apo personave te tjere nen kontrollin e prodhuesit.
3. Nuk lejohet perdorimi i cfaredo lloj produktesh me OMGJ te cilat permbajne genet e kafsheve.

 

Perberesit Aktive:

Ekstrakti i Viola Odorata
Stimulon rigjenerimin e lekures nga demtimi i mjeditsit dhe stresi. Qeteson dhe mbron lekuren, lekura do te riperterihet dhe do te jete me e shendetshme. Ka aftesi anti-inflamatore, anti-alergjike, zbutese dhe sheruese. E pershtatshme per lekuren e enjtur, problematike dhe te plasur. Ka veti aktive hidratuese, zbut lekuren dhe e pasuron lekuren me vitamina dhe ushqyes.

 

Vellimi 30ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd