Dr.Konopka's Mattifying Face Essence , Esence me Efekt Mat per Fytyren , per lekure normale dhe lekure te yndyrshme , 30 ml.

Code: 9157E

8.71 € 6.10 €

Kjo esence per fytyren me efekt mat perbehet nga vaji i grurit qe ka permbajtje te larte te vitamines E si dhe acide yndyrore poli te pangopura qe jane esenciale per hidratimin dhe ushqimin e lekures normale dhe lekures se yndyrshme. Se bashku me ekstraktin e zambakut te ujit, esenca ben te mundur qe gjendrat yndyrore te funksionojne ne menyre te shendetshme dhe i fal lekures nje efekt mat, duke reduktuar shkelqimin e yndyres ne lekure.


Dyqani i vogel i barerave i Doktor Konopka mund t’ju vije ne ndihme per cdo rast. Nga brezi ne brez, familja e Doktor Konopka ka mbledhur me kujdes dhe ka trasheguar recetat e balsameve rigjallerues dhe kremerave dhe pomadave bazuar ne barera sheruese, dhe i transmeton keto receta per brezat e ardhshem.

 

Dr.Konopka's Mattifying Face Essence , Esence me Efekt Mat per Fytyren , per lekure normale dhe lekure te yndyrshme.
Baza: Ekstrakti i zambakut te ujit dhe vajit te grurit. Per lekure normale dhe lekure te yndyrshme.

Kjo esence per fytyren me efekt mat perbehet nga vaji i grurit qe ka permbajtje te larte te vitamines E si dhe acide yndyrore poli te pangopura qe jane esenciale per hidratimin dhe ushqimin e lekures normale dhe lekures se yndyrshme. Se bashku me ekstraktin e zambakut te ujit, esenca ben te mundur qe gjendrat yndyrore te funksionojne ne menyre te shendetshme dhe i fal lekures nje efekt mat, duke reduktuar shkelqimin e yndyres ne lekure.

Udhezimet e perdorimit: Ne mengjes dhe/ose ne mbremje vendosni nje sasi te vogel te produktit ne lekuren e paster te fytyres.

Perberesit: Aqua, Dycaprylyl Ether, Caprylic/Capric Triglyceride, Cocoglycerides, Methyl Glucose Sesquistearate, Octyldodecanol, Glycerin, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Linoleate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Triticum Vulgare Germ Oil*, Nuphar Luteum Root Extract*, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citric Acid, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional

* — perberes organike
(*) – nga produkte bujqesore organike

Shoqeria Vegan

Kerkesat per kozmetiken e certifikuar:

1. Ndalimi i perdorimit te cfaredo produkti apo perberesi nga origjina e kafsheve per prodhimin e produktit kozmetik. Ne perberjen kozmetike nuk duhet te perfshihet as qumeshti dhe as mjalti.
2. Papranueshmeria e kryerjes se eksperimenteve ne kafshet gjate testimit te produkteve kozmetike ose perberesve te tyre si pasoje e nismes se prodhuesit, nen pergjegjesine e tij, apo personave te tjere nen kontrollin e prodhuesit.
3. Nuk lejohet perdorimi i cfaredo lloj produktesh me OMGJ te cilat permbajne genet e kafsheve.

Perberesit Aktive:

Ekstrakti i Rrenjes Nuphar Luteum
Stimulon efektet tonike dhe antiseptike. Permbajtja e ketij ekstrakti ne formulat kozmetike ka veti qetesuese dhe ngrohese ne lekuren e gjithe fytyres, si dhe redukton rrudhat.

Vellimi 30 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd