Dr.Konopka's Eye Cream Regenerating , Krem Rigjenerues per Syte, per lekure te thate dhe lekure te ndjeshme , 20 ml.

Code: 9164E

5.59 € 3.91 €

Ky krem rigjenerues perbehet nga esenca herbale speciale Nr. 49 nga Dr. Konopka. Kremi permban vitamina dhe ushqyes mineral qe jane esenciale per ushqimin dhe rregullimin e lekures delikate rreth syve. Se bashku me ekstraktin e angelica, perberesit ngadalesojne procesin e plakjes dhe e bejne lekuren me te tonifikuar dhe me elastike.


Dyqani i vogel i barerave i Doktor Konopka mund t’ju vije ne ndihme per cdo rast. Nga brezi ne brez, familja e Doktor Konopka ka mbledhur me kujdes dhe ka trasheguar recetat e balsameve rigjallerues dhe kremerave dhe pomadave bazuar ne barera sheruese, dhe i transmeton keto receta per brezat e ardhshem.

 

Dr.Konopka's Eye Cream Regenerating , Krem Rigjenerues per Syte, per lekure te thate dhe lekure te ndjeshme .
Baza: Esenca herbale e Dr. Konopka Nr. 49 dhe ekstrakti i angelica organike per lekure te thate dhe lekure te ndjeshme.

 

Ky krem rigjenerues perbehet nga esenca herbale speciale Nr. 49 nga Dr. Konopka. Kremi permban vitamina dhe ushqyes mineral qe jane esenciale per ushqimin dhe rregullimin e lekures delikate rreth syve. Se bashku me ekstraktin e angelica, perberesit ngadalesojne procesin e plakjes dhe e bejne lekuren me te tonifikuar dhe me elastike.

Udhezimet e perdorimit: Ne mengjes dhe/ose ne mbremje, vendosni nje sasi te vogel te kremit rreth syve, duke ferkuar lehte lekuren.

Perberesit: Aqua, Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Angelica Archangelica Root Water*, MelilotusAlbusFlower/Leaf/Stem Extract*, SecaleCereale Seed Extract*, Amaranthus Spinosus Seed Oil*, CedrusAtlantica Wood Oil*, LinumUsitatissimum Seed Oil*, RibesNigrum Leaf Water*, ChamomillaRecutita Flower Water*, Anthemis Nobilis Flower Extract*, RubusIdaeus Fruit Extract*, RubusIdaeus Seed Oil*, Camellia Oleifera Seed Oil*, Rosa Canina Fruit Extract*, Rosa Canina Fruit Oil*, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides,Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Tocopherol, Xanthan Gum,SodiumStearoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, PotassiumSorbate, Parfum, Citric Acid, Limonene, Linalool

* — perberes organike
(*) – nga produkte bujqesore organike

Shoqeria Vegan

Kerkesat per kozmetiken e certifikuar:

1. Ndalimi i perdorimit te cfaredo produkti apo perberesi nga origjina e kafsheve per prodhimin e produktit kozmetik. Ne perberjen kozmetike nuk duhet te perfshihet as qumeshti dhe as mjalti.
2. Papranueshmeria e kryerjes se eksperimenteve ne kafshet gjate testimit te produkteve kozmetike ose perberesve te tyre si pasoje e nismes se prodhuesit, nen pergjegjesine e tij, apo personave te tjere nen kontrollin e prodhuesit.
3. Nuk lejohet perdorimi i cfaredo lloj produktesh me OMGJ te cilat permbajne genet e kafsheve.

Perberesit Aktive:

Uje nga Rrenja e Angelica Archangelica
Stimulon vetite anti-inflamatore dhe tonifikuese. Tonifikon dhe njekohesisht pastron lekuren.

Vellimi 20 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd