MEN face washing Bear Hug , Xhel per Larjen e Fytyres , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , e pershtatshme per te gjitha moshat , 150 ml .

Code: 3773E

13.81 € 9.67 €

Xhel per Larjen e Fytyres “Bear Hug” (Perqafimi i Ariut) eshte krijuar per meshkuj te forte, te guximshem dhe me vete-besim! Formula aktive eshte zhvilluar ne menyre te tille qe te plotesoje nevojat specifike te lekures se meshkujve.

CATEGORIES: MAN
TAGS: NATURA SIBERICA, MAN, NATURA SIBERICA, NATURA SIBERICA
BACK TO: MAN


MEN face washing  Bear Hug ,  Xhel per Larjen e Fytyres , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , e pershtatshme per te gjitha moshat .

Xhensen i Eger Siberian, Sakhalin Limonnik, Manat e Ariut dhe 100% Vitamine C .


Xhel per Larjen e Fytyres “Bear Hug” (Perqafimi i Ariut) eshte krijuar per meshkuj te forte, te guximshem dhe me vete-besim! Formula aktive eshte zhvilluar ne menyre te tille qe te plotesoje nevojat specifike te lekures se meshkujve.
Ky xhel fytyre pastron ne menyre perfekte gjithe papastertite e lekures. Gjithashtu, xhenseni siberian i eger dhe manat e ariut (Lat. Arctostaphylos Uva-Ursi) permiresojne ngjyren e lekures, ndersa Sakhalin limonnik dhe vitamina C 100% do t’ju falin ndjesi freskie, si nje ere e fresket siberiane qe fryn ne Tajge.

PRODUKI NUK PERMBAN:
Paraben (metil, propil,etj.)
SLS,SLES, PEG
Vajera minerale, Bojera sintetike
EDTA, BHT-BHA


Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje sasi te vogel xheli ne fytyren e lagur. Masazhoni lehte lekuren dhe me pas lani fytyren. Produkti eshte i pershtatshem per perdorim te perditshem.

Perberesit: Aqua, Sodium coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, PineamydopropylBetainePS, RhaimnoidesamidopropylBetaineHR, Panax Ginseng Root Extract*, AcanthopanaxSenticosus Root Extract*, MelilotusAlbus Flower/Leaf/Stem Extract*, JuniperusSibirica Needle ExtractWH, Pinus Pumila Needle ExtractWH, Nepeta SibiricaExtractWH, Quercus Robur Bark Extract, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Humulus Lupulus Flower Extract, SchizandraChinensis Fruit Extract, ThujaOccidentalis Extract, ArctostaphylosUvaUrsi Leaf Extract, Ascorbic Acid/Orange/Citrus Limon/Citrus Aurantifolia Polypeptides, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Menthol, Parfum, Citric Acid, Caramel, CI 15985, Amyl Cinnamal

(*) Nxjerre nga produkte bujqesore organike .
(WH) Ekstrakte organike nga bimet e egra siberiane .
(PS) Nga vaj pishe siberiane .
(HR) – Nga vaji Altai Oblepikha .


Vellimi 150 ml.

 Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd