Caviar Gold Protein face and neck mask , Maske me Proteina per fytyren dhe Qafen Rigjenerim dhe Ushqim , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , Per moshen 30-40 , 50 ml.

Code: 9713E

51.23 € 35.86 €

Maska shumefishon efektivitetin e kremit dhe serumit, perkujdeset dhe ushqen lekuren e pjekur. Formula aktive nxit rigjenerimin e lekures dhe ngadaleson plakjen e lekures. Maska eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures.


Ekspertet e Natura Siberica kane krijuar nje linje te re unike qe perbehet nga kater koleksione qe e bejne lekuren te duket e re dhe perfekte.
Koleksioni Caviar Gold kombinon vetite unike te havjarit te zi dhe floririt te cmuar te lengshem me nje kompleks special energjik te barerave te egra – nje kompleks unik i krijuar nga barerat e egra siberiane posacerisht per t’ju falur rini dhe bukuri, dhe per ta bere lekuren te bute, elastike dhe pa rrudha.

 

Caviar Gold Protein face and neck mask , Maske me Proteina per fytyren dhe Qafen Rigjenerim dhe Ushqim  , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures ,  Per moshen  30-40.

 

Perberesit aktive:
Ekstrakti i havjarit te zi
Flori
Kompleks energjik I barerave te egra
Kompleks proteinash
Acid hialuronik
Ko-enzymat Q 10
Vitamine F
Maska shumefishon efektivitetin e kremit dhe serumit, perkujdeset dhe ushqen lekuren e pjekur. Formula aktive nxit rigjenerimin e lekures dhe ngadaleson plakjen e lekures. Maska eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures.

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni masken ne fytyren dhe qafen e thate dhe te paster. Pasi maska te perthithet plotesisht, perdorni nje pecete pambuku per te hequr pjesen e tepert.

Perberesit: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Coco-Caprylate/Caprate, Cocoglycerides, Panthenol, Glycerin, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Sodium Hyaluronate, Cetraria Nivalis ExtractWH, Caviar Extract, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Milk Protein, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS Colloidal Gold, Tocopheryl Acetate, Phospholipids, Sphingolipids, Sorbus Sibirica ExtractWH, Angelica Archangelica Root Extract*, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Juniperus Sibirica Needle ExtractWH, Pinus Pumila Needle ExtractWH, Xanthan Gum, Ubiquinone, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Parfum, Limonene, Citronellol, Linalool, Hexyl Cinnamal.

 

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.

 


Vellim 50 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd