Caviar Gold day face cream , Krem Dite e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , Per moshen 30-40, 50 ml.

Code: 9720E

65.53 € 45.87 €

Ky krem dite trajton dhe hidraton ne menyre te persosur lekuren tuaj. Kremi ben te mundur stimulimin e prodhimit te kolagjenit, dhe, njekohesisht, redukton rrudhat dhe rigjeneron dhe tonifikon lekuren, mbulon papersosmerite ne lekure. Lekura duket me e bukur. Perberja e lehte e kremit eshte perfekte per lekuren e yndyrshme dhe lekuren e perzier.


Caviar Gold day face cream , Krem Dite e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , Per moshen 30-40.

 

Ekspertët e Natura Siberica kanë krijuar një linjë të re unike që përbëhet nga katër koleksione që e bëjnë lëkurën të duket e re dhe perfekte.

 

Koleksioni Caviar Collagen kombinon vetitë unike të havjarit të zi, kolagjenit herbal dhe kompleksit herbal siberian me cilësi hidratuese – një kompleks unik të bimëve të egra siberiane që zgjatin rininë, freskinë dhe bukurinë e lëkurës suaj. Lëkura do të jetë e butë, elastike dhe pa rrudha.

 

Ky krem dite trajton dhe hidraton në mënyrë të përsosur lëkurën tuaj. Kremi bën të mundur stimulimin e prodhimit të kolagjenit, dhe, njëkohësisht, redukton rrudhat dhe rigjeneron dhe tonifikon lëkurën, mbulon papërsosmëritë në lëkurë. Lëkura duket më e bukur. Përbërja e lehtë e kremit është perfekte për lëkurën e yndyrshme dhe lëkurën e përzier.

 

Përbërësit aktivë:

Ekstrakt havjari i zi

Flori

Kompleks Barërash të Egra me veti Energjike

Acid Hialuronik

Polipeptide SYN®- COLL

Vitaminë F

Pgmente Speciale

Udhëzimet e përdorimit: Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrën dhe qafën e pastër dhe të thatë.

Përbërësit: Aqua, Dicaprylyl Ether, Dimethicone,Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Octyldodecanol, Butyrospermum Parkii Butter,Glycerin, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Saccharide Isomerate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Panthenol, Prunus Persica Leaf  Extract,  Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Astrocarium Murumuru Seed Butter, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Palm Alcohol, Lecithin, Phytosteryl Canolate, Caviar Extract, Sodium Hyaluronate, Angelica Archangelica Root Extract*, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Sorbus Sibirica ExtractWH, Juniperus Sibirica Needle ExtractWH, Pinus Pumila Needle ExtractWH, Achillea Asiatica ExtractWH, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract, Palmitoyl Tripeptide-5,  Colloidal Gold, Methyl Glucose Sesquistearate, Sodium Carbomer, Sodium Ascorbyl Phosphate, Silica, Sodium Stearoyl Glutamate,  Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Citric Acid,  Caramel, Limonene, Citronellol, Linalool, Hexyl Cinnamal.

 

(*) Nga produkte bujqësore organike

 

(WH) Ekstrakt organik nga barëra të egra siberiane

 

(PS) Nga vaji i pishës siberiane

(HR) – Nga vaji Altai Oblepikha

 

Vëllimi: 50 ml .Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd