Caviar Gold face and neck serum , Serum per Forcimin e Lekures se Fytyres dhe Qafes , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , Per moshen 30-40 , 30 ml.

Code: 9737E

65.53 € 45.87 €

Ky serum eshte nje trajtim aktiv ne thellesi me nje perqendrim te larte te perberesve rigjenerues. Lekura do te rigjenerohet, tonifikohet dhe do te stimulohet prodhimi i kolagjenit qe ka efekte te dukshme lifting. Serumi eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.


Ekspertet e Natura Siberica kane krijuar nje linje te re unike qe perbehet nga kater koleksione qe e bejne lekuren te duket e re dhe perfekte.

Koleksioni Caviar Gold kombinon vetite unike te havjarit te zi dhe floririt te cmuar te lengshem me nje kompleks special energjik te barerave te egra – nje kompleks unik i krijuar nga barerat e egra siberiane posacerisht per t’ju falur rini dhe bukuri, dhe per ta bere lekuren te bute, elastike dhe pa rrudha.


Caviar Gold face and neck serum , Serum per Forcimin e Lekures se Fytyres dhe Qafes , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures ,  Per moshen  30-40 .

Ky serum eshte nje trajtim aktiv ne thellesi me nje perqendrim te larte te perberesve rigjenerues. Lekura do te rigjenerohet, tonifikohet dhe do te stimulohet prodhimi i kolagjenit qe ka efekte te dukshme lifting. Serumi eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

Perberesit aktive:
Ekstrakti i havjarit te zi
Flori
Kompleks energjik i barerave te egra
Acid hialuronik
VITAGENYL®
Kompleksi PEPHA®-TIGHT
Ceramide


Udhezimet e perdorimit: Vendoseni serumin ne mengjes dhe/ose ne mbremje ne fytyren, qafen dhe zonen e dekoltese te paster dhe te thate. Serumi mund te perdoret si produkt i vecuar ose se bashku me kremin e dites/nates.


Perberesit: Aqua, Glycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Prunus Persica Leaf Extract, Algae Extract, Pullulan, Decyl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Pineamidopropyl BetainePS, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl BetaineHR, Caviar Extract, Colloidal Gold, Phospholipids, Sphingolipids, Trifolium Pratense Flower Extract, Sorbus Sibirica ExtractWH,Cetraria Nivalis ExtractWH, Ribes Nigrum Leaf Extract*, Angelica Archangelica Root Extract*, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Juniperus Sibirica Needle ExtractWH, Pinus Pumila Needle ExtractWH, Achillea Asiatica ExtractWH, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Citric Acid, Parfum, CI 77891, Mica, CI 77491.

 

(*) Lëshuar nga bujqësia organike.

(WH) Ekstrakti organik i bimëve siberiane të korrur.

(PS) derivate të naftës siberiane të pishave.

(HR) - derivat i naftës Altai Oblepikha.

 


Vellim 30 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd