Caviar Gold Night cream , Krem Koncentrat Nate per Fytyren Injeksion Rinie , te pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , Per moshen 30-40 , 30 ml.

Code: 9751E

61.70 € 43.19 €

Ky krem koncentrat nate per fytyren lufton shenjat e para te plakjes. Perberesit aktive veprojne ne brendesi te lekures per te njetrajtesuar rrudhat dhe per t’i rikthyer tonifikimin lekures. Lekura tonifikohet, behet elastike dhe me shkelqim.


Ekspertet e Natura Siberica kane krijuar nje linje te re unike qe perbehet nga kater koleksione qe e bejne lekuren te duket e re dhe perfekte.
Koleksioni Caviar Gold kombinon vetite unike te havjarit te zi dhe floririt te cmuar te lengshem me nje kompleks special energjik te barerave te egra – nje kompleks unik i krijuar nga barerat e egra siberiane posacerisht per t’ju falur rini dhe bukuri, dhe per ta bere lekuren te bute, elastike dhe pa rrudha.


Caviar Gold Night cream ,  Krem Koncentrat Nate  per Fytyren   Injeksion Rinie , te pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , Per moshen 30-40 .

 

Ky krem koncentrat nate per fytyren lufton shenjat e para te plakjes. Perberesit aktive veprojne ne brendesi te lekures per te njetrajtesuar rrudhat dhe per t’i rikthyer tonifikimin lekures. Lekura tonifikohet, behet elastike dhe me shkelqim. Produkti eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

Perberesit aktive:
Ekstrakti i havjarit te zi
Flori
Kompleks energjik i barerave te egra
Acidi Hialuronik
Polipeptide SYN®- COLL
Vitamine F

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni kremin ne fytyren e paster ne mbremje.

Perberesit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Octyldodecanol, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Tetrabehenate, Cetearyl Glucoside, Panthenol, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Caviar Extract, Cetraria Nivalis ExtractWH, Sorbus Sibirica ExtractWH, Angelica Archangelica Root Extract*, Trifolium Pratense Flower Extract, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Juniperus Sibirica Needle ExtractWH, Pinus Pumila Needle ExtractWH, Achillea Asiatica ExtractWH, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Sodium Hyaluronate, Colloidal Gold, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Allantoin, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Parfum, Citranellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citric Acid, Mica, Tin Oxide, CI 77891, CI 77019, CI 15985, CI 16255.

 

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.Vellim 30 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd