Caviar Gold face serum , Serum per Fytyren , Injeksion Rinie , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , Per moshen 30-40 , 30 ml.

Code: 9768E

65.53 € 45.87 €

Ky serum eshte nje trajtim perfekt per parandalimin e rrudhave te mimikes dhe palosjet e lekures nazolabiale. Formula unike e serumit mundeson depertimin e perberesve rinues ne shtresat e thella te lekures. Pas perdorimit te serumit, lekura juaj duket me e re dhe me me pak rrudha. Serumi eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.


Ekspertet e Natura Siberica kane krijuar nje linje te re unike qe perbehet nga kater koleksione qe e bejne lekuren te duket e re dhe perfekte.
Koleksioni Caviar Gold kombinon vetite unike te havjarit te zi dhe floririt te cmuar te lengshem me nje kompleks special energjik te barerave te egra – nje kompleks unik i krijuar nga barerat e egra siberiane posacerisht per t’ju falur rini dhe bukuri, dhe per ta bere lekuren te bute, elastike dhe pa rrudha.

 


Caviar Gold face serum ,  Serum per Fytyren , Injeksion Rinie , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures ,  Per moshen  30-40 .

Ky serum eshte nje trajtim perfekt per parandalimin e rrudhave te mimikes dhe palosjet e lekures nazolabiale. Formula unike e serumit mundeson depertimin e perberesve rinues ne shtresat e thella te lekures. Pas perdorimit te serumit, lekura juaj duket me e re dhe me me pak rrudha. Serumi eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

Perberesit aktive:
Ekstrakti i havjarit te zi
Flori
Kompleks energjik i barerave te egra
Acidi Hialuronik
Polipeptide SYN®- COLL
VITAGENYL®

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni serumin ne mengjes dhe/ose ne mbremje ne fytyren e thate dhe te paster. Mund te perdoret si produkt i vecuar ose se bashku me kremin e dites/nates.

Perberesit: Aqua, Glycerin, Panthenol, Saccharide Isomerate, Sodium Carbomer, Sodium Hyaluronate, Caviar Extract, Decyl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Pineamidopropyl BetainePS,Hippophae Rhamnoidesamidopropyl BetaineHR, Prunus Persica Leaf Extract, Trifolium Pratense Flower Extract, Colloidal Gold, Sorbus Sibirica ExtractWH, Cetraria Nivalis ExtractWH, Angelica Archangelica Root Extract*, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Juniperus Sibirica Needle Extract WH, Pinus Pumila Needle ExtractWH, Achillea Asiatica ExtractWH, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Citric Acid, Parfum, Citranellol, Hexyl Cinnamal, Limonene

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.


Vellim 30 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd