Caviar Platinum Collagen face and neck mask , Maske me Kolagjen per Qafen dhe Fytyren , per te gjitha llojet e lekures , Per moshen 45 + , 50 ml.

Code: 9799E

61.70 € 43.19 €

Kjo maske pasuron lekuren me gjithe substancat esenciale qe permiresojne pamjen e lekures. Perforcon shtresen mbrojtese te lekures, parandalon formimin e rrudhave dhe siguron efekt lifting te dukshem. Maska eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures.


Ekspertet e Natura Siberica kane krijuar nje linje te re unike qe perbehet nga kater koleksione qe e bejne lekuren te duket e re dhe perfekte.
Koleksioni Caviar Platinum ka cilesite unike te havjarit te zi, platinit te cmuar dhe kompleksit aktiv verior me efekt lifting – nje kompleks natyror inovativ nga bimet e egra stabilizuese siberiane te njohura per karakteristikat e tyre te mrekullueshme. Trajtimet e kesaj linje kane veti rinuese dhe krijojne nje “shtrese mbrojtese” ndaj faktoreve te jashtem.


Caviar Platinum Collagen face and neck mask ,  Maske me Kolagjen per Qafen dhe Fytyren , per te gjitha llojet e lekures , Per moshen  45 + .

 

Perberesit aktive:
Ekstrakti i havjarit te zi
Platin
Polipeptide SYN®- COLL
Kompleks aktiv verior me efekt lifting
Kolagjen herbal
Acid hialuronik
VITAGENYL®
Pantenol
Ceramide
Kjo maske pasuron lekuren me gjithe substancat esenciale qe permiresojne pamjen e lekures. Perforcon shtresen mbrojtese te lekures, parandalon formimin e rrudhave dhe siguron efekt lifting te dukshem. Maska eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures.

Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje shtrese te holle ne fytyren dhe qafen e paster dhe te thate. Mbajeni masken per 15 minuta. Shpelajeni lekuren me uje te ngrohte.

Perberesit: Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium Carbomer, Caviar Extract, Cetraria Nivalis ExtractWH, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolized Wheat Protein, Decyl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Pineamidopropyl BetainePS, Phospholipids, Sphingolipids, Rhodiola Rosea Root ExtractWH, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract, Rosa Canina Fruit Extract*, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Rubus Chamaemorus Fruit Extract, Cetraria Islandica Extract*, Rubus Arcticus Fruit Extract, Palmitoyl Tripeptide-5, Colloidal Platinum, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum, CI 77019, CI 77891.

 

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.


Vellim 50 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd