Toothpaste «Frosty Berries» , Paste dhenbesh natyrore , per heqjen e pllaken bakteriale dhe freski te akullt , 100gr.

Code: 1316E

7.14 € 5.00 €

Kjo paste dhembesh, me nje shije fantastike frutash pylli, ju siguron nje arome dhe rehati per dhembet dhe mishrat e dhembeve, duke ju falur freski te akullt per nje kohe te gjate. Pastron dhembet me delikatese dhe largon pllaken bakteriale. Permban dellinje te eger siberiane, vaj organik nga farat e boronices te kuqe, manat e veriut dhe ekstraktet e boronices te zeze, kombinimi i te cilave ju fal dhembeve dhe mishrave te dhembeve pasterti dhe shendet.


Toothpaste «Frosty Berries» , Paste dhenbesh natyrore , per heqjen e pllaken bakteriale dhe freski te akullt .

SHIJA E LEHTE E FRYTAVE TE PYLLIT SIBERIANE DO TE QENDROJE PER NJE KOHE TE GJATE NE DHEMBET DHE MISHRAT E DHEMBEVE

- Bazuar ne barera te egra siberiane dhe bime organike.
- Nuk permban SLS, Paraben dhe floride.
- Arome e fresket dhe e shijshme .

Kjo paste dhembesh, me nje shije fantastike frutash pylli, ju siguron nje arome dhe rehati per dhembet dhe mishrat e dhembeve, duke ju falur freski te akullt per nje kohe te gjate. Pastron dhembet me delikatese dhe largon pllaken bakteriale. Permban dellinje te eger siberiane, vaj organik nga farat e boronices te kuqe, manat e veriut dhe ekstraktet e boronices te zeze, kombinimi i te cilave ju fal dhembeve dhe mishrave te dhembeve pasterti dhe shendet.

Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje sasi te vogel nga pasta e dhembeve ne furce. Pastroni dhembet teresisht pas cdo vafti ose te pakten dy here ne dite. Mos e gelltisni pasten e dhembeve. Produkti nuk eshte i pershtatshem per t’u perdorur nga femijet.


Perberesit : Aqua with infusions of: Geranium Sibiricum ExtractWH, Rhodiola Rosea Root Extract WH, Iris Sibirica Extract WH, Hypericum Perforatum Flower Extract*, Hamamelis Virginiana Leaf Extract*, Schizandra Chinensis Fruit Extract; Sorbitol, Silica, Cocamidopropyl Betaine, Maris Sal, Kaolin, Cellulose Gum, Sodium Saccharin, Aroma, Citric Acid, Pineamidopropyl BetainePS, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl BetaineHR, Mica (and) Titanium Dioxide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 77891, Limonene.


(*) Nxjerre nga produkte bujqesore organike .
(WH) Ekstrakte organike nga bimet e egra siberiane .
(PS) Nga vaj pishe siberiane .
(HR) – Nga vaji Altai Oblepikha .


Vellim 100 gr.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd