Organic Shop Body Wash Sea Spa , Xhel Dushi per Modelim nga Algat e Detit SPA , 350 ml.

Code: 2226E

20.24 € 14.17 €

Ky xhel dushi me permbajtje delikate permban plot perberes natyrore qe kane aftesi modeluese dhe skalitese. Ekstrakti organik i bimes laminaria mbron dhe rigjeneron lekuren.


Organic Shop Body Wash Sea Spa , Xhel Dushi per Modelim nga Algat e Detit SPA .

Ky xhel dushi me përmbajtje delikate përmban plot përbërës natyrorë që kanë aftësi modeluese dhe skalitëse. Ekstrakti organik i bimës laminaria mbron dhe rigjeneron lëkurën. Ekstrakti i algave forcon dhe njëtrajtëson lëkurën, ndërsa mineralet e detit largojnë lëngjet e panevojshme, përmirësojnë strukturën e lëkurës dhe tonifikimin, dhe e bëjnë lëkurën të butë dhe elastike.

Krijuar me përbërës organikë të certifikuar .

 

Udhëzimet e përdorimit: Vendosni një sasi të vogël xheli në një sfungjer dhe masazhoni lehtë lëkurën e lagur, duke i kushtuar vëmendje veçanërisht zonave problematike të lëkurës (këllqet, barku, kofshët, etj.). Shpëlani lëkurën me ujë. Masazhimi ditor është shumë i rëndësishëm për përmirësimin e pamjes së lëkurës suaj.

Përbërësit: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Maris Sal, Laminaria Digitata Extract*, Focus Veciculosus Extract, Centella Asiatica Extract, Panthenol, Nelumbo Nucifera Flower Extract*, Lavandula Angustifolia Oil*, Caffeine, Sodium Ascorbyl Phosphate, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, CI 42051, CI 42090, CI 19140, CI 77499,


Vëllimi 350 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd