Caviar Platinum , Krem Nate per Modelim Intensiv te Fytyres , Per moshen 45 + , 30 ml.

Code: 9829E

65.53 € 45.87 €

Ky krem nate ju ofron nje perkujdesje komplekse per rinimin e lekures. Kremi ushqen dhe pasuron lekuren me vitamina dhe kompenson humbjen e qendrueshmerise dhe elasticitetit te lekures. Perberja e lehte e kremit eshte ideale per lekuren e yndyrshme dhe per lekuren e perzier.


Ekspertet e Natura Siberica kane krijuar nje linje te re unike qe perbehet nga kater koleksione qe e bejne lekuren te duket e re dhe perfekte.

 Koleksioni Caviar Platinum ka cilesite unike te havjarit te zi, platinit te cmuar dhe kompleksit aktiv verior me efekt lifting – nje kompleks natyror inovativ nga bimet e egra stabilizuese siberiane te njohura per karakteristikat e tyre te mrekullueshme. Trajtimet e kesaj linje kane veti rinuese dhe krijojne nje “shtrese mbrojtese” ndaj faktoreve te jashtem.

 

Caviar Platinum night face cream , Krem Nate per Modelim Intensiv te Fytyres , per lekure te yndyrshme dhe lekure te perzier , Per  moshen 45 +.

 

 Ky krem nate ju ofron nje perkujdesje komplekse per rinimin e lekures. Kremi ushqen dhe pasuron lekuren me vitamina dhe kompenson humbjen e qendrueshmerise dhe elasticitetit te lekures. Perberja e lehte e kremit eshte ideale per lekuren e yndyrshme dhe per lekuren e perzier.

Perberesit aktive:
Ekstrakti i havjarit te zi
Platin
Polipeptide SYN®- COLL
Polipeptide SYN®-AKE
Kompleks aktiv verior me efekt lifting
Pantenol
Vitamine F
Ko-enzimat Q10

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni kremin ne mbremje ne fytyren e paster dhe te thate.

Perberesit: Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Ether, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Caviar Extract, Prunus Persica Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Cetraria Nivalis ExtractWH, Rhodiola Rosea Root ExtractWH, Vaccinium Vitis Idaea-Fruit Extract, Rosa Canina Fruit Extract*, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Rubus Chamaemorus Fruit Extract, Cetraria Islandica Extract*, Rubus Arcticus Fruit Extract, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate, Palmitoyl Tripeptide-5, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Colloidal Platinum, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citric Acid, CI 42051

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.Vellim 30 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd