Organic Shop Conditioner Treasure Of Sri Lanka , Balsam per vellim, Thesari i Sri Lanka , 280ml .

Code: 1892E

5.47 € 3.83 €

Ky balsam do t’i beje floket me te forte, me te dendur dhe me me shume vellim. Vaji organik i boragos i pasuron floket me ushqyes qe forcojne rrenjet. Ekstrakti i drurit sandal stimulon rritjen natyrore te flokeve, duke i bere floket me elastike dhe me me shume shkelqim dhe shendet. Ky balsam lehteson krehjen dhe stilimin e flokeve tuaj. 


Organic Shop Conditioner Treasure Of Sri Lanka , Balsam per vëllim, Thesari i Sri Lanka.

 

Ky balsam do t’i bëjë flokët më të fortë, më të dendur dhe me më shumë vëllim. Vaji organik i boragos i pasuron flokët me ushqyes që forcojnë rrënjët. Ekstrakti i drurit sandal stimulon rritjen natyrore të flokëve, duke i bërë flokët më elastikë dhe me më shumë shkëlqim dhe shëndet. Ky balsam lehtëson krehjen dhe stilimin e flokëve tuaj. 

 

Udhëzimet e përdorimit: Pasi t’i keni larë flokët, vendosni një sasi të vogël balsami në flokët e lagur. Shpërndajeni balsamin në mënyrë të njëtrajtshme nga rrënjët në majërat e flokëve, mbajeni për 1-2 minuta dhe shpëlani flokët.

 

Origjina 99% NATURALE

Certifikuar nga BDIH (cosmos natural)

 

Certifikata BDIH është konform Standardeve më të rrepta Gjermane për Cilësinë në lidhje me kozmetikën natyrore dhe organike.

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON

Përbërësit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Borago Officinalis Seed Oil*, Santalum Album Wood Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopherol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Limonene. 

 

Vëllimi 280ml .Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd