Caviar Collagen Day face cream , Krem dite , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , per moshat 25-30 , 30ml.

Code: 9683E

47.46 € 33.22 €

Ky krem hidraton teresisht lekuren tuaj. Gjithashtu mbron lekuren dhe lufton shenjat e para te plakjes. Kremi eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.


Ekspertet e Natura Siberica kane krijuar nje linje te re unike qe perbehet nga kater koleksione qe e bejne lekuren te duket e re dhe perfekte.


Koleksioni Caviar Collagen kombinon vetite unike te havjarit te zi, kolagjenit herbal dhe kompleksit herbal siberian me cilesi hidratuese – nje kompleks unik te bimeve te egra siberiane qe zgjatin rinine, freskine dhe bukurine e lekures suaj.

 

 

Caviar Collagen Day face cream ,  Krem dite , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , per moshat 25-30.

 

 

Caviar Collagen day cream , Caviar Collagen Krem dite .
Ky krem hidraton teresisht lekuren tuaj. Gjithashtu mbron lekuren dhe lufton shenjat e para te plakjes. Kremi eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

Perberes aktive:
Ekstrakti i havjarit te zi
Kolagjen herbal
Kompleks hidratues nga barerat siberiane
Acid Hialuronik
VITAGENYL®
Kompleks Aminoacid
Vitamina C, A dhe E
Pantenol

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni kremin ne mengjes ne fytyren dhe qafen e thate dhe te paster.

Perberesit: Aqua, Glycerin, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Panthenol, Lauryl Glucoside, Prunus Persica Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Protein, Caviar Extract, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Sorbus Sibirica ExtractWH, Chamomilla Recutita Flower Water*, Aralia Mandshurica Root Extract, Cetraria Nivalis ExtractWH, Aquilegia Sibirica ExtractWH, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract *, Malva Sylvestris Flower Extract*, Amaranthus Spinosus Seed Oil*, Triticum Vulgare Germ Oil*, Sodium Carbomer, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Proline, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ubiquinone, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, CI 77499, Xanthan Gum, Citric Acid, Parfum.

 

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.


Vellim 30 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd