Royal Caviar (ex Absolut Beluga) Face Serum , Serum Fytyre Rinues , per moshat 40+ , te pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , 30ml .

Code: 0383E

34.91 € 24.44 €

Havjari i zi eshte i pasur me proteina, amonoacide dhe vitamina qe jane teper te rendesishme per lekuren.


Royal Caviar (ex Absolut Beluga) Face Serum ,  Serum Fytyre Rinues , per moshat 40+ , te pershtatshme per te gjitha llojet e lekures  .

Serum fytyre riparues, Perkujdesje e thelle kundes plakjes .Me ekstrakt te havjarit te zi, per moshen mbi 40 vjec .

TRI ARSYE PER TE ZGJEDHUR ABSOLUT ANTI-AGE:
1.FUNKSIONON!

Havjari i zi eshte i pasur me proteina, amonoacide dhe vitamina qe jane teper te rendesishme per lekuren.
Per shkak te aftesise se tij per te lidhur ujin ne raportin 1000:1, acidi hialuronik i ben elastike indet e lekures. Uji ruhet si nje substance xhel dhe nuk lejon qe lekura te thahet. Acidi hialuronik me baze molekulare te ulet deperton ne thellesi te lekures, e HIDRATON me EFIKASITET dhe e ruan hidratimin e lekures ne brendesi. Acidi hialuronik me baze molekulare te larte formon nje shtrese mbrojtese ne siperfaqe te lekures dhe siguron nje EFEKT LIFTING. Pantenoli-D tendos poret, RIGJENERON LEKUREN dhe pemireson metabolizmin e qelizave.

2.ESHTE NJE PRODUKT TERESISHT NATYROR

Bima organike Languort [Lat. Pulmonaria officinalis] rinon, ZBUT lekuren dhe ka cilesi anti-inflamatore dhe antiseptike.
Gjethet e cajit te gjelber organik jane atioksidante te fuqishem. Ato forcojne mbrojtjen natyrore te lekures dhe largojne radikalet e lira, enet e ngurta te gjakut dhe jane te pasura me VITAMINA C dhe E.
Myshku organik i Islandes ka cilesi antioksidante dhe anti-inflamatore dhe TONIFIKON lekuren.

3.ESHTE NJE PRODUKT I SIGURT

Ne formulen e produktit nuk ka asnje perberes kimik te demshem:

0% silikon
0% vajera minerale
0% paraben0% BHT-BHA
0% PEG
0% EDTA

Rezultatet e pritshme: Lekura duket e RIFRESKUAR, RREZATON, eshte e HIDRATUAR, cilesia e lekures eshte permiresuar dhe eshte e njetrajtshme, vijezimet e lekures dhe rrudhat reduktohen dukshem.

Udhezimet e perdorimit: Ne mengjes dhe/ose ne mbremje vendosni nje sasi te vogel kremi ne lekuren e fytyres. Produkti eshte i pershtatshem per perdorim te perditshem. Per rezulate me te mira, perdoreni se bashku me kremin e fytyres Beluga Caviar Extra-Lifting Face Cream.

*Ngjyra gri e serumit tregon perqendrimin maksimal te kompleksit CaPearl.

Perberesit: Aqua, Sacharide Isomerate, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Panthenol, Iron Oxides, Titanium Dioxide, Mica, Caviar Extract, Rhodiola Rosea Root ExtractWH, Cetraria Nivalis ExtractWH, Larix Siberica Needle ExtractWH, Cetraria Islandica Extract, Sodium Hyaluronate, Camelia Sinensis Leaf Extract*, Angelica Archangelica Root Extract*, Urtica Dioica Leaf Extract*, Pineamydopropyl BetainePS, Hippophae Rhamonoidesamidopropyl BetaineHR, Niacinamide, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Carbomer, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Citric Acid.

 

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.


Vellimi 30 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd