SAUNA & SPA Natural Siberian Foot Butter , Gjalpe per Shputat e Kembeve , 120 ml.

Code: 0499E

13.39 € 9.37 €

Bima kineze e manjolias ka efekte tonifikuese dhe rrit fuksionet mbrojtëse të lëkurës dhe stimulon metabolizmin. Vaji i kedrit siberian është një burim i pasur me acide yndyrore dhe antioksidantë që rigjenerojnë lëkurën dhe përmirësojnë elasticitetin. Vaji i livandos ka veti rigjeneruese dhe ndihmon në shërimin e çarjeve të lëkurës, kallove dhe lezioneve të tjera në lëkurë.


SAUNA & SPA Natural Siberian Foot Butter ,  Gjalpe per Shputat e Kembeve.

Gjalpë për Shputat e Këmbëve nga Trëndafili Daurian .


•Barera Siberiane te egra shume aktive
• Formule moderne me permbajtje maksimale te perberesve botanike
• Produkti NUK permban: Paraben, SLS, SLES, PEG, Silikon, Bojera Sintetike, Glikol, Vajera Minerale

Linja SAUNA & SPA eshte kijuar vecanerisht per t’u perkujdesur per lekuren dhe floket ne sauna, ku, per shkak te rritjes te temperatures, lekura fillon te “marre fryme” aktivisht, rritet ndjeshmeria dhe pershkueshmeria, hapen dhe pastrohen poret, dhe metabolizmi stimulohet aktivisht. Perberesit aktive natyrore qe ka cdo produkt nga SAUNA & SPA shfaqin teresisht potencialin e tyre, dhe vajerat esenciale kane nje efekt shtese nepermjet aromaterapise.Bima kineze e manjolias ka efekte tonifikuese dhe rrit fuksionet mbrojtese te lekures dhe stimulon metabolizmin. Vaji i kedrit siberian eshte nje burim i pasur me acide yndyrore dhe antioksidante qe rigjenerojne lekuren dhe permiresojne elasticitetin. Vaji i livandos ka veti rigjeneruese dhe ndihmon ne sherimin e carjeve te lekures, kallove dhe lezioneve te tjera ne lekure.


Udhezimet e perdorimit: Masazhoni shputat e kembeve me vaj. Kushtojini vemendje vecanerisht thembrave dhe pjeseve me kallo. Perdoreni produktin sipas udhezimeve.

Perberesit: Aqua, Stearic Acid, Isopropyl Palmitate, Cetyl Palmitate, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter*, Xanthan Gum, Potassium Hydroxide, Citrus Medica Limonum Oil*, Tocopherol, Lavandula Angustifolia Essential Oil*, Hippophae Rhaimnoides Fruit Oil*, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Achillea Asiatica ExtractWH, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Anemonoides Altaica ExtractWH, Geranium Sibiricum ExtractWH, Pinus Sibirica Needle ExtractWH, Benzyl Alcohol, Glyceryl Undecylenate, Limonene**, Linalool**, Citral**, Geraniol**. (*) Issued from organic agriculture (**) Natural components of essential oils (WH) Wild harvested Siberian plants organic extracts (PS) Pinus Sibirica Seed Oil Derivative


Vellimi 120 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2023 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd