SAUNA & SPA Rich Massage Butter , Gjalpe i pasur per masazh , Anti-celulit , 370 ml.

Code: 0512E

33.56 € 23.49 €

Provoni kete gjalpe per masazhin e trupit nga Natura Siberica me permbajtje gjalpe shea, manushaqe siberiane, Myriophyllum, dhe dylle te bardhe. Ky eshte nje trajtim anticelulit i mrekullueshem. Manushaqja siberiane permban deri ne nje te treten vaj yndyror dhe zbut dhe hidraton lekuren.


SAUNA & SPA Rich Massage Butter ,  Gjalpe i pasur per masazh , Anti-celulit .

•Barëra Siberiane të egra shumë aktive.
• Formulë moderne me përmbajtje maksimale të përbërësve botanikë .
• Produkti NUK përmban: Paraben, SLS, SLES, PEG, Silikon, Bojëra Sintetike, Glikol, Vajëra Minerale .

Linja SAUNA & SPA është kijuar veçanërisht për t’u përkujdesur për lëkurën dhe flokët në sauna, ku, për shkak të rritjes të temperaturës, lëkura fillon të “marrë frymë” aktivisht, rritet ndjeshmëria dhe përshkueshmëria, hapen dhe pastrohen poret, dhe metabolizmi stimulohet aktivisht. Përbërësit aktivë natyrorë që ka çdo produkt nga SAUNA & SPA shfaqin tërësisht potencialin e tyre, dhe vajërat esencialë kanë një efekt shtesë nëpërmjet aromaterapisë.Provoni këtë gjalpë për masazhin e trupit nga Natura Siberica me përmbajtje gjalpë shea, Rukola siberiane, Myriophyllum, dhe dyllë të bardhë. Ky është një trajtim anticelulit i mrekullueshëm. Rukola siberiane përmban deri në një të tretën vaj yndyror dhe zbut dhe hidraton lëkurën. Gjalpi shea organik rigjeneron dhe rinon lëkurën, e bën lëkurën më elastike dhe i fal shkëlqim. Myriophyllum ka efekt të mrekullueshëm tonifikues dhe përmirëson qarkullimin e gjakut ndërkohë që qetëson lëkurën në thellësi. Dylli i bardhë përmban vitamina A dhe acide yndyrore të lira që rigjallërojnë lëkurën, i rikthejnë lëkurës strukturën dhe stimulojnë proceset metabolike. Gjithashtu, vitamina A përthithet shumë lehtë dhe shumë mirë nga lëkura dhe e bën lëkurën të butë.  

Udhëzime për përdorim: Zbatoni në lëkurë të thatë dhe të pastër , duke i kushtuar vemendje vecanerisht zonave problematike . Ju do të merrni një sasi të vogël të gjalpit në mes të duarve tuaja  dhe   do ta ferkoni atë  derisa të shkrihet mirë dhe pastaj  do  te beni  masazh në zonat problematike.  Preferoni orët e mbrëmjes kur gjalpi do ta thith lekura. Për rezultate më të mira, përdorni me Hot Salt Scrub për dobesim dhe Siberian Wrap Trupi kundër celulitit.

Përbërësit:  Butyrospermum Parkii Butter, Cera Alba*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Pinus Sibirica Seed OilWH, Borago Officinalis Seed Oil*, Triticum Vulgare Germ Oil*, Linum Usitatissimum Seed Oil*, Vaccinium Myrtillus Seed Oil, Trimethylcyclohexyl Butylcarbamate, Butyrospermum Parkii Butter*, Achillea Asiatica ExtractWH, Hesperis Sibirica ExtractWH, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Tocopherol, Parfum, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Hexyl Cannamal.

Vëllimi 370 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2023 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd