SAUNA & SPA Icy Sugar Body Scrub , Skrab per Trupin Kristale Sheqeri , Per Dobesim , 370 ml.

Code: 0543E

31.27 € 21.89 €

Nese deshironi te ndjeni efektin liftin ne lekuren tuaj dhe te rrezoni kilogramet e tepert, duhet te provoni Skrabin me Kristale Sheqeri. Skrabi permban Myriophyllum organik, vajin e farave te manave te kuqe arktike, menten e eger dhe Taimyr Siversia. Te gjithe keta perberes do te rigjenerojne lekuren, do te bejne tonifikimin e lekures dhe do ta mbajne trupin ne forme.


SAUNA & SPA Icy Sugar Body Scrub , Skrab per Trupin  Kristale Sheqeri , Per Dobesim .

•Barëra Siberiane të egra shumë aktive.
• Formulë moderne me përmbajtje maksimale të përbërësve botanikë.
• Produkti NUK përmban: Paraben, SLS, SLES, PEG, Silikon, Bojëra Sintetike, Glikol, Vajëra Minerale.

Linja SAUNA & SPA është kijuar veçanërisht për t’u përkujdesur për lëkurën dhe flokët në sauna, ku, për shkak të rritjes të temperaturës, lëkura fillon të “marrë frymë” aktivisht, rritet ndjeshmëria dhe përshkueshmëria, hapen dhe pastrohen poret, dhe metabolizmi stimulohet aktivisht. Përbërësit aktivë natyrorë që ka çdo produkt nga SAUNA & SPA shfaqin tërësisht potencialin e tyre, dhe vajërat esencialë kanë një efekt shtesë nëpërmjet aromaterapisë.Nëse dëshironi të ndjeni efektin liftin në lëkurën tuaj dhe të rrëzoni kilogramët e tepërt, duhet të provoni Skrabin me Kristale Sheqeri. Skrabi përmban Myriophyllum organik, vajin e farave të manave të kuqe arktike, menten e egër dhe Taimyr Siversia. Të gjithë këta përbërës do të rigjenerojnë lëkurën, do të bëjnë tonifikimin e lëkurës dhe do ta mbajnë trupin në formë. Ekstraktet organike të Myriophyllum, Dëllinjës, Filipendula ulmaria, dhe Arnica montana dhe bredhi siberian tonifikojnë dhe zbutin lëkurën, rritin imunitetin e lëkurës dhe rigjenerojnë shtrësën e mbrojtjes natyrore në lëkurë. Vaji i manave të kuqe arktike stimulon sintezën e kolagjenit dhe rinon lëkurën. Mentja e egër ka efekt tonifikues dhe aktivizon proceset metabolike në qelizat e lëkurës.
Myriophyllum i egër tonifikon dhe rigjallëron lëkurën dhe e qetëson lëkurën në thellësi.

Udhëzime për përdorim: Vendosni nje sasi te vogel skrabi ne lekuren e lagur me levizje te lehta masazhuese, duke i kushtuar vemendje vecanerisht zonave problematike (kellqet, barku, etj.). Mbajeni skrabin per 5 minuta dhe me pas shpelajeni lekuren me uje.Aplikoni një deri në tre herë në javë.Për rezultate më të mira, ne rekomandojmë kombinimin e tij me Thermo Body Mask , Maske Trupore Termike Dobesues .

Përbërësit: Sucrose, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Sucrose Palmitate, Mentha Arvensis Leaf Oil, Borago Officinalis Seed Oil*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Aesculus Hippocastanum Leaf Extract*, Betula Alba Juice*, Achillea Asiatica ExtractWH,Juniperus Sibirica Needle ExtractWH, Abies Sibirica Needle ExtractsWH, Arnica Montana Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract*,Centella Asiatica Extract, Spiraea Ulmaria Extract, Rubus Arcticus Fruit Extract, Equisetum Arvense Extract, Lavandula Angustifolia Oil*, Glyceryl Stearate, Trimethylcyclohexyl Butylcarbamate, Pineamidopropyl BetainePS, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl BetaineHR, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Silica, Sorbitol, Xanthan Gum, Sodium Citrate, CI 75810, CI 77007. (*) Issued from organic agriculture (PS) Siberian Pine Oil Derivative (WH) Wild Harvested Siberian plants organic extracts (HR) Altai Oblepikha Oil Derivative

Vëllimi  370 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2024 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd