Copenhagen Polar Blueberry shower gel , Shampo trupi zbukuruese , 400ml.

Code: 6477E

11.57 € 8.10 €

Polar Blueberry Shower Gel ofron nje produkt qe kombinon perfeksionin me pastertine. Kjo shampo pastron me delikatese lekuren dhe perkujdeset per te, duke ofruar nje sere vitaminash per tonifikimin dhe zbukurimin e lekures.


Copenhagen Polar Blueberry shower gel , Shampo trupi zbukuruese.

Polar Blueberry Shower Gel ofron një produkt që kombinon perfeksionin me pastërtinë. Kjo shampo pastron me delikatesë lëkurën dhe përkujdeset për të, duke ofruar një sërë vitaminash për tonifikimin dhe zbukurimin e lëkurës.Boronicat përmbajnë vitaminat A, B1, B2, C, PP, antioksidantë dhe mikroelementë që ndihmojnë për të ushqyer lëkurën. Bima arnika përmban vajra esenciale dhe flavonoide që njomin lëkurën, i falin një efekt qetësues duke e berë lëkurën më të butë dhe të kadifenjtë. Bimët e egra siberiane përmbajnë vitamina, saponina, fitoncide dhe tanina, të cilat së bashku ofrojnë një efekt qetësues dhe e bëjnë lëkurën më të lëmuar dhe të kadifenjtë. Algat e detit të ishujve Faroe janë të pasura me vitaminat A, B1, B2, B6, B12, C, E, si dhe me mikroelementë dhe me jod, dhe bëjnë të mundur që lëkura të pastrohet në thellësi, të rindërohet ekuilibri optimal i i ujit dhe të ngopet lëkura me minerale. Rezultati është një lëkurë më e tonifikuar dhe më elastike.

Udhëzimet e përdorimit: Vendosni shampon e trupit  në një sfungjer dhe fërkoni butësisht trupin tuaj të lagur. Shpëlajeni gjithë trupin me ujë të ngrohtë.

Përbërësit:  Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Alaria Esculenta Extract**, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract*, Vaccinium Myrtillus Seed Oil, Arnica Montana Flower Extract, RhodiolaRosea Root ExtractWH, Pinus Pumila Needle ExtractWH, CetrariaNivalisExtractWH, SorbusSibiricaExtractWH, JuniperusSibirica Needle ExtractWH, HesperisSibiricaExtractWH, AgrostisSibiricaExtractWH, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, L-Menthol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Limonene, Linalool, CI 28440.


(*) – Nga produkte bujqësore organike .
(WH) – Ekstrakte organike nga bimë të egra siberiane .
(**) – Alga deti të egra nga ishujt Faroe .


Vëllimi 400ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2023 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd