Fresh Spa Black Burdock Hair Mask , Maske per Stimulimin e Rritjes se Flokeve , 400 ml.

Code: 4398E

50.46 € 35.32 €

Maska per Floket nga Rrodhja e Zeze stimulon rritjen e flokeve. Fale vajerave natyrore qe depertojne ne thellesi te struktures te flokeve, maska forcon dhe rigjalleron rrenjet dhe ju kthen flokeve gjallerine e tyre. Ndihmon ne rritjen e flokeve dhe parandalon renien e flokeve.


RUSSIAN BANIA DETOX  Nje koleksion produktesh te mrekullueshme per floket dhe trupin, te krijuara posacerisht per pastrim te thelle dhe zbukurim. Keto produke jane krijuar qe te perkujdesen jo vetem per trupin tuaj, por edhe per t’ju falur kenaqesi shpirterore, relaksim dhe ndjesi te mrekullueshme rehatie. Beni banje dhe falini vetes suaj disa minuta clodhjeje: trupi dhe mendja do te lehtesohen nga ngarkesa, do te rifreskohen dhe do te jene ne harmoni. Bimet mrekulliberese siberiane qe jane perdorur per te krijuar produktet e kesaj linje kane efekt stimulues dhe energji unike qe evidentojne me se miri bukurine dhe rinine tuaj.

Fresh Spa  Black Burdock Hair Mask , Maske per Stimulimin e Rritjes se Flokeve .

 


Maska per Floket nga Rrodhja e Zeze stimulon rritjen e flokeve. Fale vajerave natyrore qe depertojne ne thellesi te struktures te flokeve, maska forcon dhe rigjalleron rrenjet dhe ju kthen flokeve gjallerine e tyre. Ndihmon ne rritjen e flokeve dhe parandalon renien e flokeve. Ekstrakti i Rrodhes – eshte nje stimulues aktiv natyror per rritjen e flokeve. Fale perqendrimit te larte te vitaminave A dhe E, rregullon strukturen e flokeve te demtuar, dhe i ben floket me te bute, me elastike dhe me te bindur. Ekstrakti i Pishes Siberiane Organike – ushqen rrenjet e flokeve dhe stimulon rritjen e flokeve, dhe redukton renien e flokeve.Vaj Mustarde – ka efekt anti-inflamator dhe forcon rrenjen e flokeve.

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni masken ne floket e lagur dhe te paster, ne te gjithe gjatesine e flokeve. Pas 10-15 minutash, shpelani floket. Perdoreni 1-2 here ne jave.

Perberesit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Bis-CetearylAmodimethicone, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate Citrate,ArctiumLappa Root Extract, CrambleAbyssinica Seed Oil, CortusaSibiricaExtractWH,Hesperis Siberica ExtractWH,PinusSibirica Needle ExtractWH,HelianthusAnnuus Seed Oil, Cyprylic/Capric Triglyceride, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Tocopherol, Niacinamide, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cetrimonium Bromide, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Benzyl Benzoate, Amyl Cinnamal, butylphenyl Methylpropinal, Linalool, Cl 42051, Cl19140, Cl42090, Cl16255

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.


Vellimi 400 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd