Fresh Spa Imperial Caviar cleansing face milk , Qumesht Pastrues Fytyre ,e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , e pershtatshme per te gjitha moshat , 200 ml.

Code: 4626E

26.64 € 18.65 €

Ky qumesht i lehte pastrues me nje permberje krejtesisht te bute largon me kujdes makiazhin si dhe papastertite dhe mbetjet e demshme te mjedisit, duke e mbajtur lekuren krejt te bute dhe te mendafshte. Perberesit natyrore arrijne me sukses te prapesojne ndryshimet e lekures qe lidhen me procesin e plakjes.


Produktet e linjës IMPERIAL CAVIAR (Havjar Perandorak), bazuar në ekstraktin e havjarit të zi dhe barërat e egra siberiane, janë krijuar për t’ju ofruar çdo ditë përkujdesje të jashtëzakonshme, për t’ju rinuar dhe për t’i dhënë energji dhe jetë lëkurës dhe flokëve tuaj.   


Fresh Spa Imperial Caviar  cleansing face milk , Qumesht Pastrues Fytyre  ,e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , e pershtatshme per te gjitha moshat.

Ky qumësht i lehtë pastrues me një përmbërje krejtësisht të butë largon me kujdes makiazhin si dhe papastërtitë dhe mbetjet e dëmshme të mjedisit, duke e mbajtur lëkurën krejt të butë dhe të mëndafshtë. Përbërësit natyrorë arrijnë më sukses të prapësojnë ndryshimet e lëkurës që lidhen me procesin e plakjes. EKSTRAKTI I HAVJARIT TË ZI është një burim i shkëlqyer proteinash, aminoacidesh, mineralesh dhe vitaminash. Kremi arrin të depërtojë në thellësi të lëkurës, rigjeneron lëkurën, rrit ndjeshëm nivelin e kolagjenit dhe elasticitetin e lëkurës. Antioksidantët ofrojnë një mbrojtje të fortë. Rezultati është një lëkurë më e butë, më e re dhe më energjike. Vaji organik i lirit hidraton lëkurën, e zbut dhe i fal prekje të mëndafshtë dhe siguron vitaminat dhe mikroelementët e nevojshëm për lëkurën. Vaji e mbron lëkurën edhe nga ndikimet e faktorëve të dëmshëm të mjedisit.

Udhëzimet e përdorimit: Vendoseni produktin në një disk pambuku ose në majërat e gishtave dhe përhapeni në fytyrë, qafë dhe zonën e dekoltesë. Shpëlajeni lëkurën me ujë ose pastrojeni me një disk pambuku.

Përbërësit: Aqua, Octyldodecanol, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetearyl Glucoside, Caviar Extract, Linum Usitatissimum Seed Oil*, Cetraria Nivalis ExtractWH, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl BetaineHR, Arnica Montana Flower Extract*, Althaea Officinalis Root Extract*, Malva Sylvestris Flower Extract* , Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Parfum, CI 28440, CI 77499, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional.

(*) Nxjerre nga produkte bujqesore organike .
(WH) Ekstrakte organike nga bimet e egra siberiane .
(PS) Nga vaj pishe siberiane .
(HR) – Nga vaji Altai Oblepikha .

Vëllimi 200 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd