Fresh Spa Imperial Caviar White Day Cream , Krem Dite per Fytyren me Efekt Rinues , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures, per moshat 30-35 + , 50ml.

Code: 4541E

30.04 € 21.03 €

Ky krem dite me efekt rinues eshte nje trajtim perfekt kunder plakjes. Formula e kremit ka teresisht perberes natyrore. Kremi menjehere ushqen, hidraton dhe rigjeneron lekuren. I rikthen lekures tonifikimin dhe shkelqimin. Formula e kremit bazohet ne ekstraktin unik te havjarit te zi.


Produktet e linjës IMPERIAL CAVIAR (Havjar Perandorak), bazuar në ekstraktin e havjarit të zi dhe barërat e egra siberiane, janë krijuar për t’ju ofruar çdo ditë përkujdesje të jashtëzakonshme, për t’ju rinuar dhe për t’i dhënë energji dhe jetë lëkurës dhe flokëve tuaj.   

Fresh Spa Imperial Caviar White Day Cream , Krem Dite per Fytyren me Efekt Rinues , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures, per moshat 30-35 +.


Ky krem dite me efekt rinues është një trajtim perfekt kundër plakjes. Formula e kremit ka tërësisht përbërës natyrorë. Kremi menjëherë ushqen, hidraton dhe rigjeneron lëkurën. I rikthen lëkurës tonifikimin dhe shkëlqimin. Formula e kremit bazohet në ekstraktin unik të havjarit të zi. EKSTRAKTI I HAVJARIT TË ZI është një burim i shkëlqyer proteinash, aminoacidesh, mineralesh dhe vitaminash. Kremi arrin të depërtojë në thellësi të lëkurës, rigjeneron lëkurën, rrit ndjeshëm nivelin e kolagjenit dhe elasticitetin e lëkurës. Antioksidantët ofrojnë një mbrojtje të fortë. Rezultati është një lëkurë më e butë, më e re dhe më energjike. PROTEINAT E QUMËSHTIT kanë efekte të fuqishme hidratuese dhe zbutëse. Ato ndihmojë në rigjenerimin dhe tonifikimin e lëkurës si dhe e mbrojnë lëkurën nga faktorët e dëmshëm të mjedisit. EKSTRAKTI ORGANIK I BIMËS MALORE EDELWEISS [Lat.  Leontopodium alpinum] e pasuron lëkurën me vitamina dhe ushqyes, duke përmirësuar pamjen dhe duke tonifikuar lëkurën.

Udhëzimet e përdorimit: Vendoseni me kujdes kremin çdo mëngjes në lëkurën e pastër të fytyrës dhe qafës.

Përbërësit: Aqua, Dicaprylyl Ether, , Dimethicone/Vinyl DimethiconeCrosspolymer/Silica, Octyldodecanol, ButyrospermumParkiiButter,Glycerin, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Saccharide Isomerate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Panthenol, Pinus Sibirica Seed Oil Poligliceryl-6 EstersPS, Astrocarium Murumuru Seed Butter, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Palm Alcohol, Lecithin, PhytosterylCanolate, Caviar Extract, CetrariaNivalisExtractWH, Hydrolyzed Milk Protein, LentopodiumAlpinum Flower/Leaf Extract*, HippopheRhamnoidesamidopropylBetaineHR, RhodiolaRosea Root ExtractWH, MalvaSylvestris Flower Extract*, Palmitoyl Tripeptide-5, Sodium Stearoyl Glutamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Sodium Carbomer, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, a-Isomethyl Ionone.

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.
 

Vëllimi 50ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd