Fresh Spa 1001 Arctic Rose Imperial Caviar, Krem per Syte, Serum-Krem per Syte me Efekt Rinues , per moshat , 28- 30 vjec , 30 ml.

Code: 4510E

28.13 € 19.69 €

Serumi-Kremi per Syte redukton dukshem rrudhat dhe rrathet e erret ne pjesen e syve dhe ju ben te dukeni me te rinj. Perberesit bio-natyrore ne formulen e kremit ngadalesojne procesin e plakjes se lekures.


Produktet e linjës IMPERIAL CAVIAR (Havjar Perandorak), bazuar në ekstraktin e havjarit të zi dhe barërat e egra siberiane, janë krijuar për t’ju ofruar çdo ditë përkujdesje të jashtëzakonshme, për t’ju rinuar dhe për t’i dhënë energji dhe jetë lëkurës dhe flokëve tuaj.   

Fresh Spa 1001 Arctic Rose Imperial Caviar,  Krem per Syte, Serum-Krem per Syte me Efekt Rinues , per moshat , 28- 30 vjec .

Serumi-Kremi për Sytë redukton dukshëm rrudhat dhe rrathët e errët në pjesën e syve dhe ju bën të dukeni më të rinj. Përbërësit bio-natyrorë në formulën e kremit ngadalësojnë procesin e plakjes së lëkurës. EKSTRAKTI ORGANIK I TRËNDAFILIT DAMASK [Lat. Rosa damascena] hidraton dhe rigjeneron lëkurën, dhe largon rrudhat. EKSTRAKTI I HAVJARIT TË ZI është një burim i shkëlqyer proteinash, aminoacidesh, mineralesh dhe vitaminash. Kremi arrin të depërtojë në thellësi të lëkurës, rigjeneron lëkurën, rrit ndjeshëm nivelin e kolagjenit dhe elasticitetin e lëkurës. Antioksidantët ofrojnë një mbrojtje të fortë. Rezultati është një lëkurë më e butë, më e re dhe më energjike.

Udhëzimet e përdorimit: Vendoseni një sasi të vogël  krem në konturet e jashtme delikate të syve dhe përhapeni produktin me lëvizje të vogla rrotulluese derisa të përthithet i gjithë produkti.


Përbërësit: Aqua, Dicaprylyl Ether, Silica, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Methyl GluoseSesquistearate Glycerin, Pentaerythrityl Tetrabehenate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Hydrolyzed Rice Bran Protein, Glycine Soja Protein, Superoxide Dismutase, Caviar Extract, CetrariaNivalisExtractWH, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, HippophaeRhamnoidesamidopropylBetaineHR, Rosa Canina Fruit Oil*, Rosa Damascena Flower Water*, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Sodium Stearoyl Glutamate, Hanthan Gum, Tocopheryl Acetate, CI 77891, Mica, Tin Oxide, Parfum, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, CI75125,CI77491, CI16255, Eugenol, Geraniol.

(*) Nxjerrë nga produkte bujqësore organike .
(WH) Ekstrakte organike nga bimët e egra siberiane .
(PS) Nga vaj pishe siberiane (HR) – Nga vaji Altai Oblepikha .

Vëllimi 30 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd