Dr.Konopka's Shampoo anti hair-loss , Shampo kunder renies se flokeve , per te gjithe llojet e flokeve , 500 ml.

Code: 8709E

9.36 € 6.55 €

Kjo shampo natyrale kunder renies se flokeve e certifikuar BDIH COSMOS permban vajerat herbale organike Nr. 37 dhe Nr. 52. Vajerat jane plot me vitamina qe nevojiten per floke te shendetshem dhe forcojne rrenjet dhe parandalojne renien e flokeve.


Dyqani i vogel i barerave i Doktor Konopka mund t’ju vije ne ndihme per cdo rast. Nga brezi ne brez, familja e Doktor Konopka ka mbledhur me kujdes dhe ka trasheguar recetat e balsameve rigjallerues dhe kremerave dhe pomadave bazuar ne barera sheruese, dhe i transmeton keto receta per brezat e ardhshem.

 

Dr.Konopka's Shampoo anti hair-loss , Shampo kunder renies se flokeve , per te gjithe llojet e flokeve.
Baza: Vajerat Herbale Organike te Dr Konopka me Nr. N37&52 dhe vaji Organik i Livandos


Kjo shampo natyrale kunder renies se flokeve e certifikuar BDIH COSMOS permban vajerat herbale organike Nr. 37 dhe Nr. 52. Vajerat jane plot me vitamina qe nevojiten per floke te shendetshem dhe forcojne rrenjet dhe parandalojne renien e flokeve.
* Per efekt maksimal, perdoreni shampon se bashku me balsamin dhe serumin kunder renies se flokeve.

Udhezimet e perdorimit: Vendosei shampon ne floket e lagur, masazhoni floket deri sa te behet shkumosja e flokeve. Shpelani floket me uje te bollshem te ngrohte e te paster. Perseriteni procesin nese eshte e nevojshme.

Perberesit: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil*, Helianthus Annuus Hybrid Oil*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Macadamia Ternifolia Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Rubus Idaeus Seed Oil*, Oenothera Biennis Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Rubus Chamaemorus Fruit Extract*, Arnica Montana Flower Extract*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Lavandula Angustifolia Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Camellia Oleifera Seed Oil*, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*, Amaranthus Spinosus Seed Oil*, Coffea Arabica Seed Oil*, Rosa Canina Fruit Oil*, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*, Vitis Vinifera Seed Oil*, Persea Gratissima Oil*, Tocopherol, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Linalool, Limonene

(*) – Nga produkte bujqesore organike

Shoqeria Vegan

Kerkesat per kozmetiken e certifikuar:

1. Ndalimi i perdorimit te cfaredo produkti apo perberesi nga origjina e kafsheve per prodhimin e produktit kozmetik. Ne perberjen kozmetike nuk duhet te perfshihet as qumeshti dhe as mjalti.
2. Papranueshmeria e kryerjes se eksperimenteve ne kafshet gjate testimit te produkteve kozmetike ose perberesve te tyre si pasoje e nismes se prodhuesit, nen pergjegjesine e tij, apo personave te tjere nen kontrollin e prodhuesit.
3. Nuk lejohet perdorimi i cfaredo lloj produktesh me OMGJ te cilat permbajne genet e kafsheve.

Perberesit Aktive:


Vaj nga Lavandula Angustifolia
Ky vaj eshte i domosdoshem per trajtimin e lekures se ndjeshme qe ka prirje te thahet. Vaji sheron me sukses plage te lehta ne trup, thembrat e plasura, buzet e plasura dhe djegiet nga rrezet e diellit. Ai perforcon rrenjet e flokeve, i forcon floket dhe i ben me shkelqim, zgjidh problemin e keputjes te flokeve dhe majerave te djegura.

Vellimi 500 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2023 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd