Organic Shop Body Exfoliator Oriental Ginger , Eksfoljator Trupi per Modelim , (produkt qe shkakton nxehtesi) , 350 ml.

Code: 2318E

22.27 € 15.59 €

Eksfoljatori i trupit permban elemente organike qe jane perfekte per rigjenerimin e lekures dhe per ta bere lekuren me te bute dhe me prekje te mendafshte. Ekstrakti i xhinxherit organik ndihmon ne luften kunder shenjave te plakjes dhe tonifikon dhe zbut lekuren.


Organic Shop Body Exfoliator Oriental Ginger ,  Eksfoljator Trupi per Modelim , (produkt qe shkakton nxehtësi).

Eksfoljatori i trupit përmban elementë organikë që janë perfektë për rigjenerimin e lëkurës dhe për ta bërë lëkurën më të butë dhe me prekje të mëndafshtë. Ekstrakti  i xhinxherit organik ndihmon në luftën kundër shenjave të plakjes dhe tonifikon dhe zbut lëkurën. Vaji i jojoba organik pasuron lëkurën me ushqyes, hidraton dhe forcon strukturën natyrore të lëkurës.  Kripa e detit rigjeneron me kujdes lëkurën dhe e zbukuron lëkurën. Produkti është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.  

 

Krijuar me përbërës organikë të certifikuar .

 


Udhëzimet e përdorimit: Duke bërë lëvizje të lehta masazhuese, vendosni një sasi të vogël të kremit peeling në lëkurën e lagur. Shpëlani lëkurën me ujë. Për rezultate më të mira, kushtojini veçanërisht vëmendje zonave problematike të lëkurës (këllqet, barku, kofshët, etj.). Masazhimi ditor është shumë i rëndësishëm për përmirësimin e pamjes së lëkurës suaj. Ka mundësi të ndjeni ngrohtësi në lëkurë pas përdorimit të kremit.  


Përbërësit: Sodium Chloride, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Pinus Sibirica Shell Powder, Zingiber Officinale Root Extract*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil, Centella Asiatica Extract, Caffeine, Maris Sal, Thymus Vulgaris Leaf Extract*, Zingiber Officinale Root Oil, Capsicum Frutescens Resin, Parfum, Limonene, CI 61565, CI 60725, CI 26100, CI 47000.

Vëllimi 350 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2023 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd