Caviar Collagen face serum , Serum aktiv per fytyren , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , per moshat 25-30 , 30 ml.

Code: 9706E

51.23 € 35.86 €

Ky serum eshte krijuar per te hidratuar lekuren tuaj ne thellesi dhe per ta rinuar dhe riparuar lekuren perfundimisht, duke bere qe veprimi i kremit te jete edhe me i ndjeshem. Serumi eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.


Ekspertet e Natura Siberica kane krijuar nje linje te re unike qe perbehet nga kater koleksione qe e bejne lekuren te duket e re dhe perfekte.
Koleksioni Caviar Collagen kombinon vetite unike te havjarit te zi, kolagjenit herbal dhe kompleksit herbal siberian me cilesi hidratuese – nje kompleks unik te bimeve te egra siberiane qe zgjatin rinine, freskine dhe bukurine e lekures suaj.


Caviar Collagen face serum , Serum aktiv per fytyren ,  e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , per moshat 25-30 .


Ky serum eshte krijuar per te hidratuar lekuren tuaj ne thellesi dhe per ta rinuar dhe riparuar lekuren perfundimisht, duke bere qe veprimi i kremit te jete edhe me i ndjeshem. Serumi eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

Perberes aktive:
Ekstrakti i havjarit te zi
Kolagjen herbal
Kompleks Hidratues nga Barerat Siberiane
Polipeptide SYN®- COLL
Acid Hialuronik
Vitamine C
Kompleks Aminoacid
Pantenol
VITAGENYL®

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni serumin ne mengjes dhe/ose ne mbremje ne fytyren e paster dhe te thate. Serumi mund te perdoret i vecuar ose ne kombinim me kremin e dites ose te nates.

Perberesit: Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium Carbomer, Decyl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Prunus Persica Leaf Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Rhodiola Rosea Root ExtractWH, Caviar Extract, Pineamidopropyl BetainePS, Aralia Mandshurica Root Extract, Cetraria Nivalis ExtractWH, Aquilegia Sibirica Extract WH, Chamomilla Recutita Flower Water*, Aquilegia Sibirica ExtractWH, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract*, Malva Sylvestris Flower Extract*, Palmitoyl Tripeptide-5, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Proline, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citric Acid, CI 77019, CI 77499, CI 77891.

(*) Nga produkte bujqesore organike.

(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.

(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.

(PS) Nga vaji i pishes siberiane.

 

Vellim 30 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd