Caviar Gold day face cream , Krem Ditor Aktiv per Fytyren Injeksion Rinie , per lekure te yndyrshme dhe lekure te perzier , Per moshen 30-40 , 30 ml.

Code: 9744E

66.29 € 46.40 €

Ky krem ditor hidraton dhe trajton lekuren ne menyre perfekte. Stimulon prodhimin e kolagjenit, redukton rrudhat dhe tonifikon lekuren, maskon papersosmerite e vogla ne lekure dhe permireson pamjen e lekures suaj. Perberja e lehte eshte perfekte per lekuren e yndyrshme dhe lekuren e perzier.


Ekspertet e Natura Siberica kane krijuar nje linje te re unike qe perbehet nga kater koleksione qe e bejne lekuren te duket e re dhe perfekte.
Koleksioni Caviar Gold kombinon vetite unike te havjarit te zi dhe floririt te cmuar te lengshem me nje kompleks special energjik te barerave te egra – nje kompleks unik i krijuar nga barerat e egra siberiane posacerisht per t’ju falur rini dhe bukuri, dhe per ta bere lekuren te bute, elastike dhe pa rrudha.
Caviar Gold Active Day Face Cream ,Caviar Gold , Krem Ditor Aktiv per Fytyren Injeksion Rinie .

 

Caviar Gold day face cream ,  Krem Ditor Aktiv per Fytyren Injeksion Rinie , per lekure te yndyrshme dhe lekure te perzier , Per moshen 30-40 .

 

Ky krem ditor hidraton dhe trajton lekuren ne menyre perfekte. Stimulon prodhimin e kolagjenit, redukton rrudhat dhe tonifikon lekuren, maskon papersosmerite e vogla ne lekure dhe permireson pamjen e lekures suaj. Perberja e lehte eshte perfekte per lekuren e yndyrshme dhe lekuren e perzier.

Perberesit aktive:

Ekstrakti i havjarit te zi
Flori
Kompleks energjik i barerave te egra
Acidi Hialuronik
Polipeptide SYN®- COLL
Vitamine F
Pigmente speciale

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni kremin ne mengjes ne fytyren dhe qafen e paster dhe te thate.

Perberesit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Silica, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Octyldodecanol, Dicaprylyl Ether, Coco-Caprylate/Caprate, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Titanium Dioxide, Panthenol, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Caviar Extract, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS , Angelica Archangelica Root Extract*, Tocopheryl Acetate, Prunus Persica Leaf Extract, Palmitoyl Tripeptide-5, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Sorbus Sibirica ExtractWH, Juniperus Sibirica Needle Extract WH, Pinus Pumila Needle ExtractWH, Achillea Asiatica ExtractWH, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract, Colloidal Gold, Sodium Hyaluronate, Retinyl Palmitate , Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Citric Acid, Parfum, CI 77491, Limonene, Citronellol, Linalool, Hexyl Cinnamal.

 

(*) Nga produkte bujqesore organike.

(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.

(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.

(PS) Nga vaji i pishes siberiane.

 


Vellim 30 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2023 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd