White Purifying Face Mask , Maske e Bardhe per Pastrimin e Fytyres, per lekure te paster dhe me shkelqim , per lekure normale dhe te perzier , per te gjitha moshat , 80 ml.

Code: 7800E

17.21 € 12.05 €

Kjo maske vepron mrekullisht dhe pastron lekuren dhe rikthen me delikatese ekuilibrin e lekures. Argjila e bardhe largon yndyren e tepert, zbut lekuren dhe qarteson ngjyren e lekures. Sherebela e eger siberiane i fal energji lekures. Lekura eshte e paster, me shkelqim dhe elastike.


White Purifying Face Mask , Maske e Bardhe per Pastrimin e Fytyres, per lekure te paster dhe me shkelqim , per lekure normale dhe te perzier , per te gjitha moshat .


Koleksioni verior ofron pastrim dhe perkujdesje delikate per cdo lloj lekure fale nje kombinimi te cmuar te bererave te egra siberiane. NATURA SIBERICA i rikthehet recetave te hershme dhe traditave shamanike nga popujt e Nenekut Verior, Selkupit dhe Kantit qe i kane perdorur keto barera per te krijuar mireqenie dhe eliksire bukurie

.
Kjo maske vepron mrekullisht dhe pastron lekuren dhe rikthen me delikatese ekuilibrin e lekures. Argjila e bardhe largon yndyren e tepert, zbut lekuren dhe qarteson ngjyren e lekures. Sherebela e eger siberiane i fal energji lekures. Lekura eshte e paster, me shkelqim dhe elastike.

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni masken ne lekuren e thate e te paster, mbajeni masken per 5-10 minuta. Shpelajeni fytyren me uje te bollshem e te ngrohte.

Perberesit: Helianthus Annuus Hybrid Oil*, Glycerin, Polyglyceryl-10 Oleate, Kaolin, Cetearyl Alcohol, Aqua, Cera Alba*, Titanium Dioxide, Tocopherol, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*, Pinus Sibirica Seed OilWH*, Salvia Sclarea Oil*, Rhodiola Rosea Root Extract WH*, Flavocetraria Nivalis ExtractWH*, Aluminium Hydroxide, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Magnesium Chloride, Parfum, Limonene.

Vellim 80 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd