Natura Siberica Loves Estonia , Krem Nate per Ushqyerjen e Fytyres, te pershtatshme per te gjitha moshat, te pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , 50ml.

Code: 0062E

9.83 € 6.88 €

Gjumi i nates forcon ju dhe lekuren tuaj. Kremi i nates per ushqyerjen e fytyres Natura Siberica loves Estonia e ushqen dhe e hidraton lekuren tuaj nderkohe qe ju flini. Ky krem largon edhe shenjat e lodhjes se dites dhe stresit. Ekstrakti i lules se misrit Lat. Centaurea cyanus tonifikon lekuren dhe redukton rrudhat e mimikes.


Natura Siberica Loves Estonia ,  Krem Nate për Ushqyerjen e Fytyrës, të përshtatshme për të gjitha moshat, te pershtatshme per te gjitha llojet e lekures .

Krem Nate për Ushqyerjen e Fytyrës , Nga ekstrakti i lules së misrit .Gjumi i natës forcon ju dhe lëkurën tuaj. Kremi i natës për ushqyerjen e fytyrës Natura Siberica loves Estonia e ushqen dhe e hidraton lëkurën tuaj ndërkohë që ju flini. Ky krem largon edhe shenjat e lodhjes së ditës dhe stresit. Ekstrakti i lules së misrit Lat. Centaurea cyanus tonifikon lëkurën dhe redukton rrudhat e mimikës.Vitaminat dhe kripërat minerale të këtij ekstrakti stimulojnë mbrojtjen e lëkurës dhe reduktimin e shfaqjes së rrudhave të reja. Mana, e pasur me provitamina A, C dhe E e ushqen lëkurën në thellësi dhe i fal lëkurës shkëlqim dhe butësi.  Lëkura juaj do të jetë e kadifenjtë dhe do të shkëlqejë nga shëndeti dhe rinia!

Udhëzimet e përdorimit: Vendoseni kremin çdo mbrëmje në fytyrën e pastër. Shmangni zonën e syve dhe buzëve. Produkti është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Përbërësit:Aqua, ButyrospermumParkii Butter, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Saccharide Isomerate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Esters, Sorbitan Caprylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Polyacrylate, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Palm Alcohol, Lecithin, PhytosterylCanolate, Cera Alba, Centaurea Cyanus Flower Water*, Glycerin, RubusChamaemorus Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, DehydroaceticAcid,Tocopherol, Citric Acid.

(*) Përftuar nga kultivimi organik .
(**) Përbërës natyrorë nga vajërat esenciale .
(WH) Ekstrakte organike nga barërat e egra siberiane .
(PS) nga vaji i farave të pishës .

Vëllimi 50ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd